loading...

خرید هدیه

بهترین هدیه برای عزیزانتان

آموزش فارسی کردن اعداد متن، شماره صفحه و فهرست مطالب در Word

نازنین بازدید : 8 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

عربی: شماره متن به دو زبان فارسی و لاتین به زبان لاتین (۱۲۳) درج می شود.
هندی: اعداد متن در هر دو متن فارسی و لاتین به فارسی وارد می شوند (۱۲۳).
زمینه: شماره متن در متن فارسی به زبان فارسی (۱۲۳) و در متن لاتین به زبان لاتین (۱۲۳) درج می شود.
System: نرم افزار Word از تنظیمات ویندوز پیروی می کند که در زبانه Region و Language در صفحه کنترل تنظیم شده است. به این ترتیب ، اگر ساعت گوشه ای ویندوز شما فارسی باشد ، اعداد موجود در Word نیز فارسی خواهند بود.

فارسی کردن اعداد در ورد

بر این اساس، توصیه‌ی ما این است که برای فارسی سازی اعداد، گزینه Numeral در Word Options را روی Context بگذارید. به این ترتیب، اگر شما در حال تایپ یک متن فارسی باشید، اعداد شما فارسی خواهند بود و اگر در حال تایپ متن انگلیسی باشید (مثل منابع و مؤاخذ آخر پایان‌نامه‌ها) اعداد شما انگلیسی (لاتین) درج خواهند شد.

فارسی کردن شماره صفحه‌ها در ورد

در صورتی که مطابق مطلب بالا، در بخش تنظیمات، Numeral را روی Context تنظیم کرده باشید، ممکن است شماره صفحه‌ها به صورت انگلیسی درج شوند.

برای درج شماره صفحه با اعداد فارسی، ابتدا با دوبار کلیک روی بخش هدر یا فوتر، وارد حالت ویرایش هدر/فوتر شوید. سپس شماره صفحه را انتخاب کرده و از تب Home و بخش Paragraph، جهت پاراگراف را روی راست به چپ تنظیم کنید word-pargraph-directionو سپس یک فونت فارسی برای شماره صفحه انتخاب کنید.

فارسی کردن شماره صفحه‌ها در فهرست مطالب

اگر هنگام درج فهرست مطالب برای متون فارسی شماره صفحه‌ها با اعداد لاتین درج شدند، برای فارسی کردن شماره صفحه‌ها در فهرست مطالب، وارد بخش Page Setup ورد شوید. سپس در تب Layout، جهت فصل (Section Direction) را روی راست به چپ قرار دهید. در قسمت پایین صفحه، Apply Changes to را روی Whole Document بگذارید و Ok کنید. حالا نشانگر را روی قسمتی از فهرست مطالب قرار دهید، راست کلیک کنید، update field را بزنید، در پنجره‌ای که باز می‌شود، update page numbers only را انتخاب و Ok‌ کنید. اعداد فهرست مطالب فارسی خواهند شد.

فارسی کردن شماره خودکار فصول در فهرست مطالب

در بعضی از کتاب ها و بیشتر رساله ها ، تعداد فصل ها به صورت خودکار و چند مرحله ای معرفی می شوند (۱-۱-۱ ..). گاهی اوقات ، پس از قرار دادن فهرست مطالب ، در می یابیم که اگرچه این اعداد در متن اصلی فارسی آمده است ، اما در فهرست مطالب ، این اعداد به زبان انگلیسی هستند. همانطور که در زیر نشان داده شده است

روش فارسی کردن اعداد

در ابتدا این مشکل ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، اما حل آن آسان است. دلیل این مسئله این است که وقتی عناوین را تایپ می کنید ، هنگامی که دکمه Enter را در انتهای عنوان فشار می دهید ، صفحه کلید شما به انگلیسی است و کاراکتر نامرئی در انتهای پاراگراف انگلیسی است.

چگونه اعداد را در ورد فارسی کنیم

برای حل مسئله:

به متن اصلی بروید و نشانگر چشمک زن را در انتهای عنوان قرار دهید ، که تعداد آنها در لیست انگلیسی است. (برای این کار می توانید Ctrl + روی عنوان را با شماره انگلیسی در فهرست مطالب فشار دهید. پس از رفتن به عنوان ، کلید پایان صفحه کلید را فشار دهید)
مطمئن شوید صفحه کلید در حالت فارسی است و Enter را فشار دهید. اکنون ردیف اضافی را که با کلیک روی دکمه Delete ایجاد شده است ، حذف کنید.

تغییر قلم در استوری اینستاگرام

نازنین بازدید : 7 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

اگر نمی دانید فونت ها در اینستاگرام چیست ، باید به شما بگویم که پنج سبک مختلف برای تغییر قلم در تاریخ اینستاگرام وجود دارد. این بدان معنی است که شما می توانید از هر پنج فونت موجود برای پست های خود استفاده کنید. هر قلم شرایط و مخاطبان خاص خود را دارد و بسته به کاربرد آنها متفاوت است.

به عنوان مثال ، قلم انتخاب شده برای زن و مرد متفاوت است. برخی از فونت ها برای خانم ها بسیار جذاب است اما برای آقایان این فونت جالب به نظر نمی رسد. در صفحه اینستاگرام هر شخص ، فونت نوشته های او همان فونت پیش فرض تلفن همراه اوست.

نام این فونت در اینستاگرام یک فونت کلاسیک است که در لیست تغییر فونت در اینستاگرام نیز موجود است. اکنون ما در مورد ۴ فونت دیگر صحبت خواهیم کرد:

نحوه ی تغییر رنگ و فونت در استوری اینستاگرام

 

۱) فونت Modern (مدرن و رسمی)

در خط دوم قلم ها ، یعنی بلافاصله بعد از قلم کلاسیک ، می توانید قلم مدرن را مشاهده کنید ، که می تواند به عنوان یک فونت مدرن و رسمی نشان داده شود و عمدتا برای متون رسمی استفاده می شود. قلم آن کمی بزرگتر از قلم کلاسیک است و در سایر کشورها به دلیل نوشتن متون به زبان انگلیسی ، بیشتر برای متون رسمی استفاده می شود و برای متن انگلیسی انتخاب بسیار خوبی است ، اما در متن های فارسی به خوبی بهینه سازی نشده است. برای دیدن بازخورد کاربر و تعامل با این متن ، فقط از آن در قسمت سابقه خود استفاده کنید. درست است که قلم ذکر شده حالت کمی پررنگ دارد اما بسیار جذاب است و کاربر را در هنگام مشاهده و خواندن داستان خسته نمی کند. ما به شما توصیه می کنیم که از این فونت برای صفحات تجاری و تجاری برای ارسال تاریخچه خود استفاده کنید.

۲) فونت Neon

در قسمت history ، اگر وارد قسمت تغییر قلم شوید ، بعد از دو فونت بالا ، یک قلم Neon وجود دارد که برای نوشتن متن های غیررسمی استفاده می شود. این فونت بسیار جذاب است ، اگر آن را انتخاب کنید ، متن اطراف این فونت براق خواهد بود و نور در اطراف آن قابل مشاهده است. مخاطبان این فونت بیشتر خانم ها هستند. اگر مدیر صفحاتی هستید که کاربران شما زن هستند ، از این قلم در داستان استفاده کنید تا کاربران آن لذت ببرند ، معمولاً صفحاتی که مربوط به فروش لباس زنانه ، لوازم آرایشی ، جواهرات و غیره است و بیشتر مربوط به خانم ها است. بله ، آنها از این قلم نهایت استفاده را می برند. صفحات سرگرم کننده نیز به دلیل تعامل بیشتر کاربر از این فونت برای افزایش جذابیت داستان خود استفاده می کنند.

۳) فونت Typewriter

قلم بعدی که به شما ارائه می دهیم یک قلم Typewriter است ، یک قلم کوچک است ، اما استفاده از آن در متن کلی بسیار حرفه ای است. این فونت ساده جذابیت های خاص خود را دارد و انتخاب درستی برای متون عمومی است. اگر مدیر یک صفحه شخصی یا یک صفحه عادی هستید از این قلم استفاده کنید. در متون فارسی نیز بسیار مفید است ، زیرا متن نوشته شده در این فونت بسیار روان و خوانا است و این فونت گزینه بعدی بیشتر کاربران است (در صورتی که فونت کلاسیک را انتخاب نکنند).

۴) فونت Strong

اگر می خواهید از فونی استفاده کنید که توجه کاربر را به عناوین و موضوعات مهم شما جلب کند ، از یک قلم Strong استفاده کنید. این قلم به دلیل بزرگ بودن بیشتر برای متون مهم مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال یک فونت برای نوشتن متن مهم در داستان خود هستید ، ممکن است گزینه Strong font اولین گزینه باشد. این صفحه بیشتر در صفحات تجاری برای اطلاع رسانی رویدادها و بازاریابی محصولات استفاده می شود. کاربران خود را با استفاده از این قلم در پست های سابقه خود درگیر کنید. فونت قوی اگرچه برجسته و بزرگ است اما به دلیل کمی کج بودن و اصطلاحاً ایتالیایی کاربران را به خود جلب می کند. بیشتر از آن در عنوان یا متن کوتاه استفاده کنید ، اما از آن برای متنهای چند خطی و طولانی استفاده نکنید ، زیرا این کار باعث خسته کننده شدن متن می شود.

از این قلم ها استفاده کنید و قلم تاریخچه خود را تغییر دهید و تعامل با کاربران خود را افزایش دهید.

همچنین شما می توانید توانایی استفاده از ۵ فونت وارد شده برای ایجاد متن زیبا را داشته باشید. برای مثال ، از قلم Strong برای نوشتن عنوان متن و از قلم Classic یا Typewriter برای نوشتن توضیحات استفاده کنید.

نحوه تغییر رنگ متن در تاریخ اینستاگرام

هنگامی که متن داستان خود را نوشتید و قلم آن را انتخاب کردید ، به رنگ قلم بروید و با تغییر رنگ متن به دلخواه ، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. طبق گزارشات و بررسی های انجام شده در مورد داستان و تعامل آن با کاربر ،

یکی از م mostثرترین مواردی که می تواند داستان را با کاربر تعامل کند ، رنگ مناسب متن است. بنابراین ، از رنگ ها استفاده کنید و به جذابیت و تأثیر آن بر کاربر اضافه کنید. با این کار ، داستان شما مطمئناً بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می کند و می توانید بازخورد خوبی بگیرید.

بنابراین اگر می خواهید قلم را تغییر دهید ابتدا متن خود را وارد کنید و اگر نمی خواهید قلم کلاسیک باقی بماند و اکنون رنگ مورد نظر خود را از بین رنگ های مختلفی که در پایین صفحه تاریخ می بینید انتخاب کنید.

هر رنگی که می خواهید ، رنگ روشن و تیره نیز موجود است ، شما می توانید رنگ مورد نظر خود را متناسب با تصویر خود در داستان انتخاب کنید. از رنگهای قابل مشاهده و خوانا در تصویر استفاده کنید. اگر می خواهید بخشی از متن را تغییر دهید ، باید انگشت خود را بر روی متن قرار دهید و آن را به هر جهتی که دوست دارید بلغزانید و پس از آزاد کردن ، آن را در مکان مورد نظر خود قرار دهید.

بعضی اوقات کاربران به دلیل اهمیت برخی کلمات خاص ، رنگ متن را انتخاب می کنند و آن را به رنگ دیگری تغییر می دهند. اگر کلمات از هم جدا هستند ، هر کلمه را جداگانه انتخاب کرده و رنگ آن را تغییر دهید به عنوان مثال ، تصویر بالا به صورت “مانند” نوشته شده و کلمه “شما” به رنگ دیگری تغییر یافته است.

آنچه در مورد بسیاری از افراد که در صفحه خود آرم یا مارکی وارد می کنند قابل توجه است این است که می توانند با انتخاب متن و لمس نماد قطره چکان ، با لمس بخشی از قسمت مورد نظر ، از رنگ تصویر در داستان استفاده کرده و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند. تصویری که می خواهید ، و سپس روی کلمه مورد نظر خود ضربه بزنید. با استفاده از این ابزار می توانید متن را گرادیان کرده و متن را جذابتر کنید.


برای درک کامل به عکسهای بالا نگاهی بیندازید.

نحوه تغییر اندازه قلم و پس زمینه متن در استوری اینستاگرام

بعضی اوقات متن را می نویسید ، اما متوجه می شوید که متن شما بزرگ یا کوچک است و اندازه آن را دوست ندارید و می خواهید آن را تغییر دهید. این را می توان برای تغییر اندازه به روش های مختلف انجام داد. برای تغییر فونت کلاسیک ، به دلیل پیش فرض بودن این فونت در اینستاگرام ، امکان تغییر آن وجود دارد.

برای تغییر اندازه قلم کلاسیک در تاریخ اینستاگرام ، می توانید متن خود را انتخاب کرده و از ابزار نوشتاری کوچک یا بزرگ در سمت چپ صفحه اینستاگرام استفاده کنید.

دانلود از توییتر چگونه انجام می‌شود؟

نازنین بازدید : 12 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

دانلود از توییتر با استفاده از مرورگر کروم، سافاری یا سایر مرورگرها

در صورتی که می‌خواهید با استفاده از مرورگرها یک ویدیو از توییتر دانلود کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول

برای دانلود از توییتر اولین کاری که باید انجام دهید این است که مرورگر خود را باز کنید و به سایت Twitter.com بروید.

مرحله دوم

در این در این مرحله به ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید، مراجعه کنید. توییت مربوط به آن را بیاورید. کمی دقت کنید در بالای توییت، تاریخ انتشار آن دیده می‌شود.

دانلود از توییتر

مرحله سوم

تاریخ انتشار توییت بالا مربوط به ۴ آگوست است. روی این تاریخ ( Aug 4) راست کلیک کنید و سپس مطابق تصویر زیر Copy Link Address را انتخاب کنید.

دانلود از توییتر با مرورگر

مرحله چهارم
اکنون وقت آن است که با یک ابزار عالی برای بارگیری از توییتر آشنا شوید. این ابزار به شما کمک می کند فیلم مورد نظر خود را که به صورت توییت در توییتر ارسال می شود ، بارگیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار به DownloadTwitterVideo.com مراجعه کنید.

دانلود از توییتر

مرحله پنجم
URL ویدیویی را که در توییتر کپی کرده اید در کادر مرکز این تصویر جای گذاری کنید ، سپس روی جعبه سبز “Download MP4” کلیک کنید تا بارگیری شروع شود. اگر روی دکمه سبز سمت چپ کلیک کنید ، فیلم با کیفیت پایین تری بارگیری می شود و اگر روی دکمه سبز سمت راست کلیک کنید ، فیلم با کیفیت بالاتر بارگیری می شود. نماد HD در دکمه سمت راست این را نشان می دهد.

روش دانلود از توییتر

با دنبال کردن این مراحل ، فیلم به راحتی در رایانه شما بارگیری می شود. همانطور که مشاهده می کنید ، بارگیری از توییتر به هیچ وجه کار دشواری نیست. کافی است راه را بدانید ، در این بخش ، به روشی کامل و تصویر محور ، تصمیم به بارگیری از توییتر به رایانه ذکر شد.

معرفی دو ابزار عالی دیگر برای دانلود از توییتر روی کامپیوتر

برای دانلود از توییتر دو ابزار عالی دیگر هم وجود دارد که کار با آن‌ها خیلی آسان است. این دو ابزار عبارت است از:

 1. TwitterVideoDownloader
 2. SaveTweetVid

عملکرد دو ابزار معرفی شده در این بخش دقیقاً مشابه DownloadTwitterVideo.com است و تفاوتی ندارد. وقتی پیوند ویدیو را با توجه به تصاویر بالا از توییتر کپی کردید ، باید آن را در کادر هر یک از این ابزارها قرار دهید و روی دکمه بارگیری کلیک کنید.

وقتی روی دکمه بارگیری در SaveTweetVid کلیک می کنید ، این ابزار از شما می خواهد کیفیت مورد نظر برای بارگیری را با کیفیت مطلوب انتخاب کنید. همانطور که می دانید ، سایر پرونده های ویدیویی کیفیت های مختلفی دارند. این ابزار یک مزیت دیگر نیز دارد و آن این است که به شما یک کد QR می دهد بنابراین در صورت تمایل می توانید فیلم را مستقیماً در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید.

دانلود از توییتر روی آیفون یا آیپد

اگر قصد دارید یکی از ویدیوهای مورد علاقه خود در Twitter را در iPhone خود بارگیری کنید ، دنبال کردن مراحل زیر یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

گام یک
چندین برنامه برای بارگیری از توییتر وجود دارد. یکی از بهترین برنامه هایی که به صورت رایگان رایگان اتفاق می افتد Doctions by Redaddle نام دارد. آن را به صورت رایگان از App Store در iPhone یا iPad خود بارگیری کنید.

گام دوم
برنامه Twitter را در iPhone خود باز کرده و توییت هایی را برای ویدیویی که می خواهید در تلفن خود ذخیره کنید پیدا کنید.

مرحله سه
برای پر کردن ویدیو در تمام صفحه لمس کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است ، روی نماد اشتراک در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید

دانلود از توییتر با آیفون

گام چهارم

در این مرحله از منویی که نمایش داده می‌شود «Share Tweet via» را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

چگونه حجم عکس رو کم کنیم؟

نازنین بازدید : 7 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

پتصاویر برداری

به طور خلاصه ، تفاوت بین تصاویر بردار و پیکسل در این است که تصاویر پیکسل از نقاط کوچکی تشکیل می شود که پیکسل نامیده می شوند و با تطبیق این نقاط تشکیل می شوند.

اما در تصاویر برداری با ریاضیات و فرمول های ریاضی سر و کار داریم. یعنی خطوط موجود در آنها یک بردار داده را تشکیل می دهند و اطلاعات تصویر در داخل این بردارها تعریف می شود.

هر دو نوع تصویر توسط انجمن گرافیک پذیرفته می شوند و اصولاً توسط گرافیست ها طراحی و استفاده می شوند. اما اکنون استفاده از تصاویر برداری کمتر از تصاویر پیکسلی در وب استفاده می شود.

رایج ترین قالب های تصویر در وب

اندازه تصویر را کاهش دهید

چندین فرمت برای تصاویر دیجیتال وجود دارد. هر یک از این قالب ها دارای مزایا و معایبی هستند. به عنوان مثال ، اگر فیلم ویدئویی حرفه ای را با دوربین ضبط کنید ، قالب احتمالاً خام یا حصبه ای خواهد بود.

یا انیمیشن هایی که در وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی مشاهده می کنید معمولاً در قالب gif استفاده می شوند. ما در دنیای وب به طور عمده با سه نوع قالب سروکار داریم:

فرمت Png: به طور کلی تصاویر با فرمت png از کیفیت بالایی برخوردار هستند. زیرا در این قالب فشرده سازی نسبتاً کمتری انجام می شود. استفاده از این قالب بیشتر برای تصاویری که به طور شفاف استفاده می شوند مفید است. همچنین از طیف گسترده ای از رنگ ها پشتیبانی می کند.

قالب Jpeg یا jpg: برای دانستن این قالب لازم نیست که یک طراح گرافیک باشید. زیرا این قالب یکی از رایج ترین قالب ها برای تصاویر دیجیتالی است. دلیل محبوبیت این قالب در دنیای وب فشرده سازی بالا و کیفیت قابل قبول آن است.

قالب Gif: امروزه استفاده از تصاویر متحرک در شبکه های اجتماعی و سایت ها بسیار محبوب شده است. بیشتر این تصاویر متحرک با فرمت gif هستند اما از این قالب برای تصاویر ثابت نیز می توان استفاده کرد.

قالب Svg (گرافیک برداری مقیاس پذیر): تصاویر در این قالب برداری و مقیاس پذیر هستند. امروزه استفاده از این تصاویر در دنیای وب در حال گسترش است. مزیت استفاده از این تصاویر مقیاس پذیری و حجم بسیار کم آنهاست.

چرا در دنیای وب کم کردن حجم عکس بسیار با اهمیت است؟

پس از ظهور رایانه و جامع بودن آن ، مشکل کمبود حافظه به یکی از اصلی ترین نگرانی های کاربران تبدیل شده است. اگرچه طی سالیان گذشته فناوری های ذخیره سازی به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و حجم تجهیزات ذخیره سازی افزایش یافته است ، اما مشکل حافظه همچنان پابرجاست. تصاویر بزرگ به سرعت حافظه را پر می کنند.

همچنین استفاده از عکس های با کیفیت در دنیای اینترنت باعث مصرف پهنای باند زیاد و در نتیجه کاهش سرعت بارگذاری سایت ها می شود. گوگل مدت هاست اعلام کرده است که سرعت بارگذاری سایت پارامتر بسیار مهمی در سئو سایت و بنابراین رتبه بندی سایت است.

از طرف دیگر ، می دانیم که حجم اینترنت به بیشتر کاربران محدود می شود. حال اگر سایتی داشته باشیم و صفحات آن را پر از عکس های بزرگ و سنگین کنیم ، قطعاً این پارامتر ارزشمند را از دست خواهیم داد و علاوه بر مصرف پهنای باند و کاربران ، از سرعت سایت و در نهایت سئو آن می کاهد.

چه ابزارهایی برای کم کردن حجم عکس وجود دارند؟

امروزه الگوریتم های مختلفی برای کاهش اندازه تصاویر بدون به خطر انداختن کیفیت ساخته شده است. برنامه نویسان می توانند از این الگوریتم ها به روش های مختلف استفاده کنند.

به عنوان مثال ، یکی از رایج ترین ابزارها برای کاهش اندازه تصویر ، نرم افزار فشرده سازی است. این بدان معناست که شما می توانید یکی از نرم افزارهای موجود در این قسمت را انتخاب کرده و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

ابزار دیگر برای کاهش اندازه تصاویر سایت ها هستند. امروزه ، برنامه های کاربردی وب سایت بسیار متنوع هستند و تقریباً همه مناطق را پوشش می دهند.

مزیت اصلی کاهش اندازه عکس های آنلاین سهولت کار با این سایت ها است. فقط تصویر خود را در سایت قرار دهید تا کار خود را سازماندهی کند. در این مقاله ما 8 سایت قدرتمند و عالی برای کاهش اندازه عکس را به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی دیگر از این ابزارها نرم افزار فتوشاپ است. فتوشاپ در دنیای تصاویر جادو می کند و با این وجود رقبایی مانند Gimp نمی توانند به محبوبیت خود برسند.

فتوشاپ ابزارهای بسیار خوبی برای کاهش اندازه تصویر دارد. در این مقاله به بررسی هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت تا بتوانیم به راحتی از اندازه تصاویر خود بکاهیم.

آموزش کم کردن حجم عکس به صورت آنلاین

سایت compressor.io | یکی از بهترین سایت‌های کاهش حجم عکسcompressor.io یکی از بهترین سایت های کاهش اندازه تصویر است.

کاهش حجک تصویر

برای استفاده از این سایت پس از ورود به سیستم ، باید گزینه TEST را کلیک کنید. در صفحه جدید ، می توانید عکس خود را بکشید و رها کنید یا عکس خود را از تب SELECT FILE انتخاب کنید.

فقط یک نکته مهم را بخاطر بسپارید. این سایت از دو حالت فشرده سازی بدون افت کیفیت (Lossless) و با افت کیفیت (Lossy) پشتیبانی می کند. برای تصاویر png و jpg می توانید ساختار بدون افت را انتخاب کنید.

سایت squoosh.app | منعطف و پایدار در کم کردن حجم عکس

squoosh.app سایت خوبی است ، برای شروع کار می تواند کمی گیج کننده باشد. با کلیک بر روی انتخاب تصویر و بارگذاری تصویر ، سایت خود تصویر را برای شما فشرده می کند.

سایت کم کردن حجم تصویر

پس از ارسال تصویر از قسمت سمت چپ ، با انتخاب هر الگوریتم ، نوع فشرده سازی را که به صورت درصد انتخاب می شود ، مشخص کنید. اگر نمی خواهید درگیر شوید یا نمی دانید الگوریتم بهینه چیست ، به سایت خود اجازه دهید بهترین روش فشرده سازی را انتخاب کند.

پس از فشرده سازی ، بر روی نماد بارگیری در کادر سمت راست کلیک کنید و تصویر فشرده شده خود را دریافت خواهید کرد.

سایت imageresizer | متنوع در تغییر سایز آنلاین

این سایت بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر است. علاوه بر فشرده سازی ، تصویرساز ابزارهای متنوعی را فراهم می کند که کار با تصاویر را لذت بخش می کند.

طراحی سایت معماری

نازنین بازدید : 5 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

طراحی سایت معماری که با عبارت انگلیسی Architecture website design شناخته می شود، به عنوان یکی از دغدغه های معماران به شمار می رود. شاید تا به حال به عنوان یک معمار به این موضوع فکر نکرده باشید که طراحی سایت معماری یا طراحی سایت شرکت معماری باید به چه گونه ای باشد که در کسب و کار شما تاثیر ویژه ای را بگذارد و فکر نکردن به این مسئله می تواند برای کسب و کار شما خطرناک به شمار رود.
به صورت کلی زمانی که صحبت از طراحی وب سایت معماری می شود، مردم فکر می کنند که طراحی سایت در رابطه با ساختار، رنگ ها، تصاویر، متن و فونت است. این موارد از جمله موارد ضروری در طراحی وب سایت هستند اما واقعیت طراحی وب سایت داستانی یا طرحی است که در پشت این مسائل وجود دارد، در واقع این طرح یا سناریو به سایت شخصیت می بخشد.
به عنوان یک معمار قطعا شما درک می کنید که یک طراحی وب سایت معماری مانند یک طراحی سایت دکوراسیون باید دارای ایده ای جذاب در کنار ویژگی های زیباشناختی باشد و در نهایت بتواند توجه مخاطبین را به خود جلب کند، البته تمامی این موارد در زمانی حائز اهمیت است که عملکرد سایت دارای ضعف نباشد. اگر بخواهیم به زبان معمارها این جریان را بیان کنیم باید بگوییم که یک ساختمان باید ساختار قدرتمندی داشته باشد و سپس طراحی ها و ظریف کاری های نهایی بر روی آن اعمال شود.
در ادامه ما به شما میگوییم که یک طراحی وب سایت معماری یا راه اندازی سایت معماری عالی به چه معنی است و چرا یک شرکت معماری باید طراحی سایت معماری حرفه ای داشته باشد. شما متوجه خواهید شد که چرا تمامی موارد در کنار هم باید به درستی کار کنند تا طراحی وب سایت معماری بتواند موفق عمل کند.

نکات طراحی سایت معماری
طراحی سایت معماری همانند تمامی سایت های موضوعی نیازمند رعایت نکات خاصی است. نکات زیر تنها بخشی از نکات طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری است.

گرافیک، در معماری گرافیک اهمیت ویژه ای دارد در واقع گرافیک سایت شما بیانگر سلیقه شما در طراحی است.
استفاده از تصاویر با کیفیت، هر اندازه تصاویر مورد استفاده در سایت معماری با کیفیت تر باشد، کیفیت کار شما از نظر کاربر بهتر خواهد بود.
استفاده از الگوهای گرافیکی، تا جای ممکن سعی کنید از الگوهای خاص گرافیکی استفاده کنید.
خلاقیت، نقطه قوت سایت معماری خلاقیت طراح سایت است. هر اندازه که در سایت خلاقیت بیشتری استفاده شود، زمان بیشتری برند شما در ذهن مخاطب خواهد ماند.
واکنش گرا بودن، به هیچ وجه ریسپانسیو بودن سایت را فراموش نکنید زیرا عمده ترافیک سایت شما از طریق گوشی های همراه خواهد بود.
امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت
امکانات پیشنهادی رایان با توجه به نوع طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری شما می تواند تفاوت داشته باشد. اما به صورت کلی امکانات زیر بخشی از امکاناتی است که به جهت طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری توسط رایان به شما پیشنهاد می شود.

صفحه ای به جهت ارائه رزومه
تماس با ما، اطلاعات کامل تماس و فرم نظرات و پیشنهادات
درباره ما، بیانگر شخصیت شرکت شما و برند شما
معرفی کادر فنی با گرافیکی جذاب
معرفی خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت
قراردادن نمونه کار
صفحه پروژه های در حال اجرا و اجرا شده
نظرات کارفرمایان به صورت متن و یا ویدئو
بخش ویدئو
گالری تصاویر نمایشگاه ها و افتخارات شرکت معماری
فرم برآورد هزینه
رویدادهای روز معماری و دکوراسیون
مقالات و دانستنیهای علمی
قابلیت چند زبانه بودن سایت مثلا انگلیسی و عربی و….
آیا نیاز به مشاوره دارید
لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

فرم مشاوره رایگان
چرا طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری مهم است ؟
سایت معماری شما نخستین شانس شما به جهت جذب کاربر برای سفارش پروژه به شمار می رود و به همین دلیل راه اندازی وب سایت معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر فردی که به وب سایت معماری شما وارد شود، محتوای سایت شما را دوست داشته باشد، صفحات دیگر را نیز مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت اگر با سبک ایجاد وب سایت معماری شما ارتباط برقرار کند، شماره شما را پیدا خواهد کرد و با شما تماس می گیرد. حتی اگر فرد مراجعه کننده با شما تماس نگیرد، قطعا شبکه های اجتماعی شما را دنبال می کند.
در مقابل این حقیقت اگر که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری شما به خوبی صورت نگرفته باشد، فرد مراجعه کننده به سایت شما باز نخواهد گشت و هیچ نتیجه ای از طراحی وب سایت معماری نخواهید دید. به صورت خلاصه می توان گفت که کیفیت سایت شما به صورت مستقیم بر روی موفقیت شرکت معماری شما تاثیر گذار خواهد بود. طراحی سایت معماری خوب دارای ویژگی هایی است که در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های طراحی سایت معماری موفق خواهیم پرداخت.

خرید ماگ حرارتی

نازنین بازدید : 8 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

نکات مربوط به خرید ماگ حرارتی
ماگ حرارتی همان لیوان بزرگ دسته داری است که به وسیله‌‌ی گرمای حاصل از نوشیدنی، طرح روی آن ظاهر می‌‌شود. حال به بررسی نکات مربوط به خرید ماگ حرارتی می‌‌پردازیم:

می‌‌تواند به عنوان یک هدیه‌‌ی منحصر به فرد، برای دوستان خریداری شود، البته باید این نکته را در نظر گرفت که طرحی ک بر روی ماگ حرارتی قرار دارد، متناسب با سلیقه‌‌ی وی باشد.

جنس آن معمولا از سرامیک و یا استیل بوده که هنگام خرید باید دقت داشته باشید که از استحکام کافی برخوردار باشد و دارای ترک یا قطر بسیار نازک نباشد. جنس استیل از استحکام بیشتری نسبت به سرامیک برخوردار بوده و به همین دلیل ممکن است قیمت آن نیز بالاتر باشد. لازم به ذکر است اگر می‌‌خواهید در هر مکانی ماگ حرارتی خود را به همراه داشته باشید، ماگ استیل انتخاب کاربردی‌‌تر است چرا که اگر از دستتان بیفتد، نمی‌‌شکند.

اگر طرح‌‌های موجود در بازار را نمی‌‌پسندید و یا می‌‌خواهید طرحی مخصوص به خودتان داشته باشید، اهم از تصویر خودتان یا مناظری که به آن علاقه دارید، امکان چاپ طرح دلخواه بر روی ماگ حرارتی وجود دارد.

قابلیت استفاده در مایکروویو، ماکروفر را هنگام خرید بررسی نمایید چون ممکن است بخواهید نوشیدنی خود را درون آن گرم کنید.

از امکان شستشوی آن به وسیله‌‌ی ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید همچنین توجه داشته باشید که طرح‌‌های ساده‌‌تر، امکان تمیز کردن آن بسیار راحت‌‌تر از طرح‌‌های پیچیده است.

طرح‌‌های دسته‌‌دار آن برای استفاده و یا در هنگام جابجایی، انتخاب کاربردی‌‌تری هستند.

گنجایش ماگ حرارتی را قبل از خرید در نظر داشته باشید، اگر حجم بالایی از نوشیدنی را مورد استفاده قرار می‌‌دهید، ماگ حرارتی سایز بزرگ و در غیر اینصورت بهتر است سایز‌‌های کوچکتر این کالا را تهیه کنید.

اگر مدت زمان زیادی طول می‌‌کشد که نوشیدنی خود را میل کنید، بهتر است از طرح‌‌های درب دار آن استفاده کنید چرا که مدت زمان بیشتری می‌‌تواند مانع از سرد شدن نوشیدنی شما شود.

وزن سبکی داشته باشد که بتوانید به راحتی آن را جابجا کنید.

قیمت آن حدود 20 تا 100 هزار تومان است که با توجه به بودجه‌‌ای که برای آن در نظر گرفته‌‌اید، می‌‌توانید ماگ حرارتی را خریداری نمایید.

قاشق نیز از وسایل جانبی است که باید هنگام خرید در نظر داشت، اگر تمایل به هم زدن نوشیدنی خود دارید، خرید طرح‌‌هایی که همراه با قاشق هستند، برایتان کاربردی‌‌تر است چرا که ممکن است هم زدن آن با هر نوع قاشقی میسر نباشد.

خرید فرش سه بعدی آشپزخانه

نازنین بازدید : 6 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

از جمله محصولات محبوب فروشگاه زر فرش ، فرش سه بعدی که از بافت پلی استر برخوردار بوده و به وسیله آخرین تکنولوژی های روز دنیا از جمله دستگاه شونهر بافته شده می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار است و شما می توانید به آسانی اقدام به خرید این فرش سه بعدی با کیفیت با تضمین پایینترین قیمت نمایید.

برای معرفی کلی این محصول اینگونه باید بیان داشت ، با پیشرفت زندگی بشر در زمینه های مختلف ، فرش ماشینی نیز از آن دسته کالاهایی بود که توانست خود را با تغییرات امروز وفق دهد و تغییر کند . امروزه برخی از مشتریان هنگام خرید فرش سه بعدی دوست دارند ، طرحهایی خاص در منازل خود استفاده کنند ، تا جلوه ای خاص به منزل خود ببخشند .

خرید فرش سه بعدی آشپزخانه
خرید فرش سه بعدی ماشینی کاشان
هر کس از سلیقه ای برخوردار است . سلیقه برخی افراد نیز استفاده از فرش سه بعدی است . طرح های سه بعدی ، اکنون در بازار ایران مشتریان متعددی را به سمت خود جذب کرده است . طرح های اعجاب انگیزی که روی فرش های سه بعدی نقش می بندند ، توانسته نظر و سلیقه خیلی از مردم ایران و حتی جهان باشند ، که بسته به تقاضا تولید و عرضه می شوند .

شما می توانید با هر سلیقه ای که هستید اقدام به سفارش و خرید فرش سه بعدی با 62 درصد تخفیف قرار داده شده بر روی محصولات کنید ، توجه داشته باشید که قیمت فروشگاه به صورت تضمین شده به صورت ارزان می باشد.

فرش سه بعدی ابتدا در دانمارک با نام ادج بافته و تولید می شده است و سپس به سایر کشور نیز انتقال یافته است . در کشور خودمان قبلا این قالی ها وارد می شده است ، اما به منظور گسترش صنعت فرش ماشینی و فانتزی ، قالی سه بعدی نیز به خط تولید ایرانی اضافه شد . البته نباید گفت که تمام فرش های سه بعدی فانتزی هستند ، چون قالی های سه بعدی از معانی متفاوت برخوردار هستند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد .


انواع فرش سه بعدی
فرش سه بعدی به انواع مختلف اطلاق می شود . برخی به فرشی سه بعدی می گویند که دارای طرح سه بعدی باشد  و برخی دیگر نیز آن را فرشی می نامند که به غیر از ابعاد طولی و عرضی ، فرش در بعد دیگری نیز بافته می شود .

فرش سه بعدی که در سه بعد بافته می شود ، عموما به فرش های سه بعدی اطلاق می شود که به صورت گل برجسته بافته می شوند . این فرشها می توانند شامل فرش های سنتی گل برجسته و فانتزی گل برجسته باشند . نوع دوم قالی سه بعدی آن است که طرح های سه بعدی در آن به کار رفته شده باشد و به صورت تخت بافته شود . طرح های فضایی و سه بعدی که در آن استفاده می شود ، زیبا و جذاب هستند .


ویژگی های این محصول
ویژگی های متفاوت این فرش شامل الیاف به کار گرفته شده و ویژگی های ظاهری فرش فانتزی سه بعدی را می توان نام برد که عبارتند از :

الیاف مورد استفاده در بافت فرش فانتزی سه بعدی پلی استر است .
پرز های فرش سه بعدی کوتاه و در نتیجه خاب آن نسبتا کوتاه می باشد .
دارای الیاف و خاب نرم می باشد .
طرحها و رنگ های مورد استفاده آن جذاب و شاد است .

افزونه فارسی JetElements افزودنی های حرفه ای المنتور نسخه 2.5.2

نازنین بازدید : 9 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

JetElements نام افزونه کاربردی و جانبی افزونه صفحه ساز Elementor می‌باشد که به وسیله آن قادر هستید بدون نیاز به مهارت کد نویسی سایت وردپرس خودتان را راه انداری کنید. این مجموعه عظیم ۵۰ ویجت فارسی محتوا را فراهم کرده است که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی صفحات خود را ایجاد نمایید. المان های موجود در این افزونه از ضروری ترین المان های مورد نیاز برای ساخت صفحات وردپرسی می باشد.

افزونه جت المنت تقریبا با تمامی افزونه های مطرح سازگار می باشد و همچنین در قالب هایی که با افزونه المنتور سازگار هستند نیز می توانید از این افزونه بصورت حرفه ای استفاده نمایید.

افزونه JetElements
قابلیت های افزونه فارسی JetElements افزودنی های حرفه ای المنتور نسخه 2.5.2
نمایش مطالب
نمایش محصولات ویژه
نمایش محصولات تخفیف دار
نمایش محصولات پرفروش
نمایش محصولات بصورت اسلایدری
کاروسل مطالب
کاروسل پیشرفته
نمایش برندها
نمودار پیشرفت
ساخت جدول قیمت
نمایش مطالب بصورت اسلایدر
نمایش نقشه پیشرفته
شمارشگر معکوس
نمایش بنر
باکس انیمیشنی
ساخت متون انیمیشنی
نمایش فرم تماس
نمایش محصولات
نمایش محصولات اخیر
سبک نمایش شبکه ای
سبک نمایش پازلی
سبک نمایش مرکزی
نمایش دکمه دانلود
نمایش اعضای تیم
نمایش خدمات
نمایش نظرات مشتریان
ایجاد دکمه
مقایسه تصاویر
نمایش پست های اینستاگرام
ساخت متون هدینگ
لیست قیمت
ساخت جدول
نمایش آب و هوا
نمایش و پخش صوت
نمایش و پخش ویدئو
دراپ بار
تایم لاین عمودی
چارت دایره ای
ناوبری اسکرولی
نمایش پارالاکس
عضویت خبرنامه
نمودار پیشرفت
نمایش نمونه کار
تصاویر SVG
تایم لاین عمودی
و امکانات دیگر …

چه زمانی وقت طلاق است؟

نازنین بازدید : 7 سه شنبه 24 فروردين 1400 نظرات (0)

از کجا می دانید که ازدواج ادامه خواهد داشت؟ هیچ راهی برای نشان دادن علائم دقیق یک ازدواج که به طلاق ختم می شود وجود ندارد ، هیچ کتابی وجود ندارد که حاوی دستورالعمل هایی برای پیش بینی وضعیت زندگی زناشویی باشد و جای تعجب نیست که زندگی خانوادگی یکی از سخت ترین مراحل زندگی است. این کار تلاش زیادی می برد و جزئیات زیادی دارد. هیچ راه حل جادویی واحدی وجود ندارد که اطمینان حاصل کند زندگی مشترک شما به جدایی ختم نمی شود.

زمان طلاق کیست؟

بسیاری از افراد هستند که تمایلی به تمرین ندارند و برای زندگی زناشویی خود تلاش می کنند و به دلیل خستگی و بی حوصلگی یا احساس نیاز به طراوت و تنوع منصرف می شوند. دو نفری که بر اساس عشق غیر منطقی ازدواج می کنند ، نه بر اساس عشق و علاقه واقعی ، شرایط بهتری را برای طلاق فراهم می کنند ، زیرا آغاز زندگی آنها پایه و اساس محکمی نداشته است.

مشکل زندگی مشترک هر چقدر دشوار باشد ، جواب طلاق نیست ، مگر اینکه خشونت و آزار جدی در این رابطه وجود داشته باشد. اگر مشکل شما با همسرتان این است که او در مورد مشکلات زندگی شخصی خود به شما می گوید ، باید برای کمک به یک مشاور یا درمانگر مشورت کنید ، زیرا چنین مشکلاتی همیشه راه حل دارد ، نه اینکه به یک وکیل مراجعه کنید و سعی کنید جدا شوید. از کمک بگیرید همه ارتباطات تفاوت هایی دارند ، فقط گاهی اوقات برای شخص ثالثی که می داند چگونه کار کند لازم است.
کلید حل مشکلات شناخت اصول ارتباطی و ایجاد یک احساس متقابل است که حرفه ای بودن شما شنیده می شود و مورد احترام قرار می گیرد.

اگر فکر می کنید هر دوی شما نمی توانید مهارت خود را ارتقا دهید ، وقت خود را تلف نکنید و از یک متخصص کمک بخواهید تا احساسات و عصبانیت شما را تحت فشار قرار ندهد. اما اگر خیانت ، دروغ مداوم ، خشونت و افترا بخشی از داستان زندگی شماست ، شاید وقت آن رسیده است که به زندگی مشترک خود پایان دهید. این مشکلات را هرگز نباید دست کم گرفت ، زیرا کودکان نیز آسیب خواهند دید.

نصیحت کمکی به شما نکرد

 

آیا شوهرتان به شما خیانت کرده و با شما مشورت کرده و شکست خورده است؟ بسیاری از زوجین پس از دیدن یکی دو بار خیانت به مشاور مراجعه می کنند ، اما اگر خیانت ادامه پیدا کند ، باید تصمیم جدی بگیرید. کسانی که هنوز طرف مقابل را می پذیرند ، حتی پس از فهمیدن اینکه خیانت ها ادامه دارد ، باید بفهمند که چرا هنوز در این رابطه هستند. چنین شخصی ممکن است از عزت نفس بسیار پایینی برخوردار باشد یا از تنها بودن وحشت داشته باشد. اما فردی که به شما خیانت می کند و احساسات شما را نادیده می گیرد باید از زندگی شما حذف شود. باید از خود بپرسید: چه مدت می توانید دوام بیاورید؟

شما به دلایل اشتباه رابطه دارید

 

اگر به زندگی مشترک ادامه دهید زیرا از تنهایی می ترسید و دیگری را دوست ندارید ، پس زندگی مشترک شما تمام شده است. ازدواج فقط به خاطر مجرد نبودن اصلاً درست نیست. بسیاری می توانند برای فرزندان خود ، امنیت مالی و غیره به زندگی خود ادامه دهند. اما با گذشت زمان ، این مسئله احتمالاً تغییر خواهد کرد و سرانجام شوهر شما متوجه خواهد شد که شما او را دوست ندارید. چنین رابطه ای هرگز ادامه نخواهد یافت.

شما خشن می شوید

 

هر نوع خشونت ، چه کلامی ، جسمی یا جنسی ، باید به قانون ارجاع شود و باید وکیل بگیرید. درست است که گاهی مشاوره و درمانگر می توانند در این زمینه کمک کنند ، اما خشونت فیزیکی را به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. اگر شوهرتان شما را مسئول اعمال خود می داند ، شما را تحقیر می کند ، از دوستان و خانواده جدا می کند و هویت دائمی ندارد ، اینها همه زنگ خطر است. اگر فکر می کنید زندگی شما در خطر است ، باید در اسرع وقت از پلیس کمک بگیرید. هیچ کس شما را به درخواست کمک برای نجات خود متهم نخواهد کرد.

شوهرت از تو دزدی می کند

چه زمانی وقت طلاق است؟

دلیل خوب دیگر برای پایان دادن به ازدواج این است که شوهرتان از شما پول بدزدد. اگر شوهر شما قمار باز است ، کار نمی کند و از شما پول نمی گیرد ، وقت آن است که او را از زندگی خود بیرون کنید. به خصوص اگر از مشاور کمک گرفته اید و یا تمام تلاش خود را برای حل مشکل کرده اید ، اما هیچ تغییری نشده است ، باید زودتر به ازدواج خود پایان دهید. مشکلات جدی مانند قمارباز بودن شوهر هرگز بلافاصله حل نمی شوند. ادامه این زندگی خاطرات بسیار بدی را برای شما و فرزندانتان به یادگار خواهد گذاشت که برای همیشه در ذهن شما باقی خواهد ماند.

هیچ صمیمیتی و احساسی بین شما وجود ندارد

زمان طلاق کیست؟

اگر هیچ صمیمیتی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد ، شما در اتاق های جداگانه می خوابید و به نظر می رسد که هر کدام از شما زندگی خود را دارند ، بنابراین شما فقط یک هم اتاقی هستید و هیچ ارتباط عاطفی بین شما وجود ندارد ؛ این اصلاً شوخی نیست. این درمان ممکن است تا حدی به شما کمک کند ، اما احتمالاً پس از مدت کوتاهی به حالت عادی برمی گردد ، بنابراین باید این رابطه را پایان دهید. دلایل جدایی بیش از دلایل ماندن در این رابطه است ، زیرا این رابطه کاملا ناسالم است. به عنوان مثال ، اگر شوهر شما می خواهد شما در خانه بمانید و بچه دار شوید ، اما شما می خواهید تحصیلات خود را ادامه دهید ، در این صورت مشکلی وجود دارد ، اگرچه این دلیل معتبری برای طلاق نیست ، اما اگر ادامه و عواقب درخواست شوهر شما باشد از خانه خارج نشوید و به اصطلاح بنابراین واقعاً انتظارات نامعقولی از شما وجود دارد ، که می تواند دلیل خوبی برای درخواست جدایی شما باشد. خوب است به یاد داشته باشید که شما هرگز نمی توانید کسی را تغییر دهید.

https://safir-ac.ir/چه-زمانی-وقت-طلاق-است؟/

خرید فرش سه بعدی اتاق کودک

نازنین بازدید : 8 سه شنبه 24 فروردين 1400 نظرات (0)

فرش سه بعدی

وقتی به گذشته و خانه های قدیمی فکر می کنیم می بینیم که فرش هر خانه یک فرش قرمز 12 متری یا یک فرش بزرگ بوده و در کنار آن یک راه پله وجود دارد. رنگ آن کمی تغییر کرده و از تنوع بیشتری برخوردار شده است. اکنون که به این روزها رسیده ایم ، گونه های مختلف بسیاری در فرش ها تولید می شود که تنوع آنها انتخاب را سخت میکند.

فرش مدرن یا سه بعدی

اکنون در خانه ها ، به ویژه خانه های تازه عروس ها ، فرش های رنگی ساده ، رنگارنگ یا خنثی مشاهده می شود که در کنار سایر مبلمان خودنمایی می کنند و به عنوان دکوراسیون مدرن شناخته می شوند.

اما داستان تنوع فرش های مدرن به همان رنگ و طرح محدود نمی شود. فرش های سه بعدی به لطف دستگاه هایی که هر روز به فناوری آنها اضافه می شود ، میهمان خانه ها نیز شده اند.

فرش های زیبایی که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

فرش سه بعدی مناسب کجاست؟

فرش سه بعدی که یک فرش مدرن است از هر چیزی زیباتر است ، بنابراین سعی کنید از این فرش در زیر پایه های مبل و میز استفاده نکنید ، زیرا بافت خاص آن آسیب می بیند.

اما این برای اهداف تزئینی نیست. از فرش سه بعدی نیز برای اتاق خواب استفاده می شود زیرا راحتی و لطافت آن بیش از هر جای دیگر برای اتاق خواب مناسب است.

استفاده مناسب از فرش های سه بعدی برای مکان هایی در خانه است که رفت و آمد کمی دارند و راحتی چندانی ندارند.

فرش سه بعدی کودک

طرح های جالب کودکان روی فرش سه بعدی می تواند روحیه کودک شما را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین ، اگر به دنبال فرش مخصوص تزئین اتاق کودک خود هستید ، نمونه ای از طرح های فرش سه بعدی کودکان را بررسی کنید.

بافت فرش سه بعدی چگونه است؟

شاید بخواهید بدانید که چگونه یک فرش سه بعدی بافته می شود. ابتدا علاوه بر بافت خاص ، فرش وجود رنگ های تیره و روشن را نیز نشان می دهد و با خطای دید بهتر در چشم بیننده به نظر می رسد.

بنابراین وجود رنگ جیغ در این فرش ، بیش از هر قالیچه ای ، آن را برای اتاق کودک مناسب می کند ، جایی که رنگ های جیغ و تند در طراوت روحیه او تأثیر می گذارد.

سرانجام بدانید که فرش سه بعدی از نظر بافت فرقی با سایر فرشها ندارد ، بجز استفاده از نخ مخصوص که در هنگام کالیبراسیون ، این نخ در قسمتهای مورد استفاده کمی جمع شده و ارتفاع آن از سایزهای دیگر کمتر است. نخ می تواند یک فرش سه بعدی ایجاد کند.

لیست فرش های سه بعدی

فرش تزیینی زرباف مدل گل نیلوفر سه بعدی سایز 95 × 100 سانتی‌ متر

فرش تزیینی زرباف مدل گل نیلوفر سه بعدی سایز 95 × 100 سانتی‌ متر

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  95 × 100 سانتی‌متر
 • وزن
  900 گرم گرم
 • جنس
  نخ 100 درصد اکریلیک
 • شکل ظاهری
  دایره
 • ریشه
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – رنگ ثابت
 • – بدون بو و ضد قارچ
 • – عدم قرارگیری در مقابل نور مستقیم آفتاب
 • – دارای چسب لاتکس طبیعی در قسمت پشتی جهت جلوگیری از لغزش
 • – قابل شست‌وشو با آب کمتر از 30 درجه سانتی‌گراد
 • – نرم و لطیف
 • – سه بعدی

نظرات خریدارن:

من قبلا یاسی این محصول رو خریده بودم،جنس این محصول خیلی خوبه.فقط رنگ قرمزی که در تصویر سایت هست خیلی مات و آجری طوره،در حالی که رنگ محصولی که به دستتون میرسه قرمز شاد و براقه.به این نکته توجه داشته باشید.
خیلی لطیف و زیبایی از خریدم راضی تو خریدش شک نکنید
عالی بود جنس و کیفیت این محصول

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 130
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 17
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 30
 • بازدید ماه : 84
 • بازدید سال : 2,167
 • بازدید کلی : 2,772