loading...

خرید هدیه

بهترین هدیه برای عزیزانتان

ذخیره کردن پست های اینستاگرام

نازنین بازدید : 7 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

ساده‌ترین راه برای ذخیره پست اینستاگرام، استفاده از سایت‌ و اپلیکیشن‌‌ است. اول باید عکس، فیلم یا IGTV را سیو کنید و بعد در پیجتان آن را پست کنید. برای دانلود پست از اینستاگرام سریع‌ترین راه، استفاده از سایت DownloadGram است.

https://club-news.ir/چگونه-پست-های-اینستاگرام-را-کپی-کنیم؟/

استفاده از سایت DownloadGram
پستی که می‌خواهید دانلود کنید را باز کنید. در قسمت بالای پست، سمت راست، داخل بخش سه‌ نقطه، گزینه copy link  را بزنید.

لینک کپی‌شده را در باکس قرمز رنگ Paste کنید و فایل را دانلود کنید.

کپی کردن پست اینستاگرام
اگر دوست دارید همه چیز را در مورد سیو کردن پست از اینستاگرام بدانید، وارد لینک دانلود از اینستاگرام شوید و این مقاله را بخوانید.

کپی کپشن اینستاگرام
خیلی‌ها فکر می‌کنند بهترین راه برای کپی کردن کپشن اینستاگرام، استفاده از برنامه است؛ اما این‌طور نیست! راه‌های ساده‌تری هم هست.

برای کپی کپشن از سایت اینستاگرام استفاده کنید. لینک پست را از برنامه اینستاگرام کپی کنید و در صفحه مرورگرتان آن را سرچ کنید.
فقط حتما چک کنید که وارد اکانت اینستاگرامتان شده باشید.

گپی کردن کپشن
از هرچه بگذری، سخن دوست خوش‌تر است…
اگر دوست داشتید بیشتر در کنار تیم دیدوگرام باشید و کلی ترفند جذاب یاد بگیرید، حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

بیو تاثیر گذار

نازنین بازدید : 7 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

نحوه اضافه کردن لینک به بیو اینستاگرام!
شما به راحتی می‌توانید، آدرس فیس بوک، توییتر و یا نام تجاری خود را از طریق منوی setting اینستاگرام به پروفایل خود اضافه کنید. برای اضافه کردن لینک، این مراحل را دنبال کنید:

https://today-news.ir/چگونه-بیو-اینستاگرام-جذاب-و-تاثیرگذار/

مرحله ۱: اینستاگرام را در روی گوشی خود باز کنید و دکمه Edit Profile را فشار دهید.
مرحله ۲: در صفحه Edit Profile، لینک خود را در بخش Website اضافه کنید و آن را ذخیره کنید.
اضافه کردن یک لینک به مشخصات بیو
اضافه کردن یک لینک به مشخصات بیو

چگونه چندین لینک به بیو اینستاگرام اضافه کنید!
ممکن است شما بخواهید بیش از یک لینک به بیوی خود اضافه کنید. متاسفانه اینستاگرام به شما اجازه افزودن فقط یک لینک را می‌دهد.

اما نگران نباشید امروز، ما به شما یک راه ساده برای اضافه کردن چندین لینک به مشخصات بیو یاد می‌دهیم. مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله ۱: با استفاده از اکانت اینستاگرام خود در Linktree وارد سیستم شوید. Linktree وب سایتی است که صفحه‌ای ساده و زیبا ایجاد می‌کند که در آن شما می‌توانید لینک‌ها را اضافه و حذف کنید.
مرحله ۲: لینک‌ها را به حساب کاربری Linktree اضافه کنید.
sign in کردن در Linktree با استفاده از اکانت اینستاگرام
sign in کردن در Linktree با استفاده از اکانت اینستاگرام

مرحله ۳: پس از اضافه کردن همه لینک ها، لینک Linktree را کپی کنید و آن را در بخش Website پروفایل اینستاگرام خود paste کنید.
اضافه کردن چندین لینک به مشخصات بیو
اضافه کردن چندین لینک به مشخصات بیو

۵ مورد ذکر شده در لیست بالا، از ترفندهای نوشتن در بیوگرافی اینستاگرام بود که امروز به شما آموزش دادیم. اگر شما هم ترفندهای دیگری برای این کار دارید لطفا در بخش نظرات مطرح کنید.

نحوه بافت فرش دورو

نازنین بازدید : 8 شنبه 11 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

فرش دورو چله کشی فرش دورو ثابت وبا یک زهوار انجام میشود.اینکه محاسبات هردو چله کشی گردان وثابت یه جوره وهردو در وسط دار قرار میگیرند.برای چله کشی فرش دورو چون بافت در دوطرف فرش هست یا باتوجه به رجشمار مواد اولیه ظریفتر استفاده میشه یا 30تا50درصد تراکم بافت پایین میاید. برای چله کشی این […]

 آموزش بافت فرش دو روفرش دورو

چله کشی فرش دورو ثابت وبا یک زهوار انجام میشود.اینکه محاسبات هردو چله کشی گردان وثابت یه جوره وهردو در وسط دار قرار میگیرند.برای چله کشی فرش دورو چون بافت در دوطرف فرش هست یا باتوجه به رجشمار مواد اولیه ظریفتر استفاده میشه یا 30تا50درصد تراکم بافت پایین میاید.

برای چله کشی این فرش باید ابتدا تعدادگره ومحاسبات انجام شده.یک زهوار به وسط دار بسته شود.دراین نوع چله کشی محورهای گردش تارهامون هم زهوار وهم سردار وزیردار هستش به این ترتیب که ابتدا در زیردار گره اولی را ایجاد کرده واز زیر زهوار نخ چله را رد کرده واز روی سردار به سمت زیردار میفرستیم واینبار از روی زهوار به سمت زیردار فرستاده شده وگردش میخورد وبه سمت روی زیردار میاید  ودوباره زیر زهوار-روی سردار-پشت سردار-روی زهوار-پشت زیردار-روی زیردار تا پایان چله کشی به همین منوال پیش میرود.فرق این نوع چله کشی با چله کشی گردان دراین است که هر رفت وبرگشت دراین نوع چله کشی یک گره محسوب شده،درحالیکه در چله کشی گردان یک تار محسوب میشود.


فرش دورو

 در چله کشی گردان معمولا فاصله بین چله ها موجود نیست ولی دراین نوع چله کشی هر تار که چله کشی شده به اندازه یک تار فاصله وجود دارد.چله کشی ثابت برای بافتهایی که کوچکتر از قد دار هستند ویا بافته های دورو استفاده میشود.بعد از اتمام چله کشی به همان ترتیبی که در چله کشی گردان زنجیره وسوف میزنیم روی همین بافت هم انجام میدهیم.

در بافت دورو معمولا از دونقشه متفاوت با تعداد گره ای مساوی در عرض وطول استفاده میشود یا میتوان از یک نقشه با رنگنبندی متفاوت نیز استفاده کرد.در مواقع نادر اگر نقشه ها تعداد کمی گره متفاوت دارا باشند ،نقشه ایکه بزرگتر است را مدنظرمیگیریم وتعدادی ساده بافی به نقشه کوچکتر اضافه میکنیم.اگر برفرض مثال طرف روی بافت گل وپشت بافت درخت باشد:یا میتوانیم از دوبافنده همزمان استفاده کنیم که یکیشون طرح رویی را شروع کند ونفر پشت روی طرح گل درخت رابطور همزمان ببافد یا میتوان یک نفر ابتدا گل راببافد وسپس پشت دار درخت راببافد.ودر نهایت پس ازیک رج بافت پود کلفت ونازک میزنیم.برای استحکام بیشتر در بعضی موارد پس ازبافت رویی(گل)یک پود نازک زده وبافت پشت (درخت)میبافیم وپود کلفت ونازک میزنیم.


بافت فرش دورو

این نوع دار حتما باید پایه دار باشد.اگر رج دوم را میخواهیم شروع کنیم حتما باید بازهم سمتی را که روی بافت هست(گل)را ببافیم وسپس سمت پشت کار را ببافیم.به همین منوال تا پایان کار این بافت را انجام داده.دوباره سوف وزنجیره زده ودر نهایت بافت را از دار جدا میکنیم.بهترین موارد مصرف بافت دورو پرده ای وجداکننده ها وپارتیشن ها هستندودر مواقع نادر هم به عنوان زیرانداز استفاده میشود.

حوه بارگیری YouTube از iPhone

نازنین بازدید : 6 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

البته ، روش های مختلفی برای بارگیری فیلم های YouTube در دستگاه iOS شما وجود دارد که معمولاً از برنامه های شخص ثالث استفاده می کنند.

در همین راستا پیش‌تر اپلیکیشن‌های Video Download Browser سپس Rocket Downloads و VDownload به عنوان ابزارهای پیشنهادی دانلود از یوتیوب در گوشی‌های آیفون معرفی شدن که بعدها مشکلاتی رو به همراه داشتن چون متاسفانه این‌گونه برنامه‌ها دوام چندانی ندارن.

دانلود از یوتیوب با آیفون

در این مقاله ، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه فیلم YouTube را بدون نیاز به فرار از زندان یا هر چیز دیگری ، در iPhone بارگیری و ذخیره کنید. بنابراین ، مراقب فروشگاه تلفن خود باشید.

– دانلود ویدیوی YouTube در iPhone

برای انجام این کار ، باید برنامه Documents by Readdle را که یک برنامه مدیریت فایل است ، از طریق App Store بارگیری کنید:
برای دریافت این برنامه ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

App Store را باز کنید.
این برنامه را در کادر جستجو پیدا کنید.
روی GET ضربه بزنید.
در صورت لزوم رمزعبور Apple ID خود را وارد کنید.

روش دانلود از یوتبوب با گوشی آیفون

برای اطلاع شما عزیز ، این برنامه در واقع یک مدیر فایل با یک مرورگر وب داخلی است که بارگیری و بارگذاری فیلم ها در YouTube را آسان می کند. اکنون باید فیلم YouTube را که می خواهید بارگیری کنید پس از بارگیری و نصب این برنامه باز کنید.

برای این کار می توانید از برنامه رسمی YouTube استفاده کنید و تمام کاری که باید انجام دهید این است که ویدیوی مورد نظر خود را باز کرده و روی Share ضربه بزنید ، اکنون باید گزینه Copy Link را انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، پس از دریافت لینک ، به برنامه Documents برگردید ، روی نماد گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید تا مرورگر داخلی خود را باز کنید و اکنون باید به وب سایتی مانند BitDownloader بروید و سپس URL کپی شده YouTube را وارد کنید ویدیو در URL جعبه. چسباندن و سپس گزینه بارگیری را انتخاب کنید.

دانلود واتساپ برای کامپیوتر

نازنین بازدید : 7 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

در گذشته ما برنامه WhatsApp را معرفی کردیم و نسخه Android آن را در صفحه جدید دانلود WhatsApp آندروید قرار دادیم. همانطور که قبلا گفتیم ، WhatsApp یکی از محبوب ترین پیام رسان های اندروید است که با ویژگی ها و سادگی فراوان قادر به استفاده بسیاری از کاربران است.

برنامه پیام رسان WhatsApp مکالمات گفتگوی آنلاین ، صوتی و تصویری را به صورت رایگان برای Android فراهم می کند. اگر مسافرت هستید یا می خواهید با شخصی در خارج از کشور صحبت کنید ، از طریق واتس اپ با خارج از کشور تماس تلفنی برقرار کنید و در هزینه مکالمه صرفه جویی کنید.

دانلود واتساپ برای کامپیوتر

دانلود نسخه ویندوز X86 واتساپ – حجم ۱۱۶ مگابایت

دانلود نسخه ویندوز X64 واتساپ – حجم ۱۲۰ مگابایت

دانلود واتساپ نسخه پرتاپل X86  – حجم ۹۰٫۴ مگابایت

دانلود واتساپ نسخه پرتابل X64 – حجم ۹۱٫۹ مگابایت

 

دانلود واتساپ نسخه مک – حجم ۱۰۵ مگابایت

دانلود واتساپ اندروید

دانلود واتساپ برای کامپیوتر

 

ما اکنون نسخه PC WhatsApp یا دسک تاپ WhatsApp را برای سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، سیستم عامل Mac بارگیری کرده ایم. در نسخه دسک تاپ WhatsApp ، تنها کاری که شما باید انجام دهید تأیید QRcode مربوطه در نسخه موبایل WhatsApp و استفاده از رایانه WhatsApp است.

ویژگی های واتساپ ویندوز/مک/لینوکس

 1. برقراری ارتباط آسان و سریع با مخاطبین
 2. امکان برقراری تماس صوتی ، تصویری و متنی با کیفیت و سرعت بسیار بالا
 3. محیط کار بسیار زیبا و راحت
 4. یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در بین مصرف کنندگان ایرانی
 5. استارتر آسان و سریع
 6. همگام سازی خودکار با یک حساب تلفن همراه
 7. امکان ارسال تصاویر ، ضبط فیلم ، ارسال صدا ، متن و پیام
 8. امکان چت گروهی
 9. و …

چگونه شماره تلفن خود را در تلگرام مخفی کنیم

نازنین بازدید : 7 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

چگونه شماره تلفن خود را در تلگرام مخفی کنیم

هنگام ثبت نام در تلگرام ، باید به برنامه اجازه دهید از طریق تلفن شما تماس گرفته و دریافت کند و شماره تلفن خود را در اختیار برنامه قرار دهید.

این ، البته ، یک مسئله بزرگ حریم خصوصی است. اگر شخصی به سرور تلگرام وارد شود ، هویت شما به خطر می افتد. متأسفانه ، اگر می خواهید در تلگرام خود در تلگرام ثبت نام کنید ، باید این اطلاعات را وارد کنید.

با این حال ، تلگرام از این شماره برای برقراری ارتباط با شما استفاده نمی کند و این شماره را با سایر کاربران به اشتراک نمی گذارد. نام کاربری در حساب شما شناسه سرویس می شود.

 

سایر کاربران تلگرام تنها در صورتی می توانند شماره تلفن شما را در تلفن خود ذخیره کرده و مخاطبین خود را با تلگرام همگام سازی کنند. این شامل دوستان ، همه افراد در تماس تلفنی شما و هر کسی است که می خواهید شماره تلفن خود را با او به اشتراک بگذارید.

به عنوان مثال ، اگر دوست جدیدی در تلگرام ایجاد کنید یا به دوست خود نام کاربری بدهید ، آنها شماره تلفن شما را نمی بینند مگر اینکه شماره شما را داشته باشند. آنها فقط وقتی می توانند شماره شما را ببینند که اطلاعات مخاطب را به مخاطبین تلفن خود اضافه کرده باشید.

 

با این حال ، روشی وجود دارد که به شما امکان می دهد افراد را بدون نمایش شماره خود به مخاطبین خود اضافه کنید. برای پنهان کردن شماره تلفن تلگرام خود ، این مراحل را دنبال کنید:

Telegram را باز کنید و روی  “Settings ” ضربه بزنید.

روی “Privacy and Security ” ضربه بزنید و به  “Data Settings” ضربه بزنید.

“Sync Contacts.” را تغییر دهید.

مخفی کردن شماره در تلگرام

مخاطبین شما دیگر همگام سازی نخواهند شد و از مشاهده شماره شخصی خود جلوگیری می کنند.

 

شماره تلفن را در موبوگرام مخفی کنید

برای پنهان کردن شماره در موبوگرام ، این مراحل را دنبال کنید:

۱- ابتدا برنامه Mobogram را شروع کنید

۲- وارد قسمت تنظیمات موبوگرام ( Mobogram Settings ) شوید .

چگونه شماره را در تلگرام مخفی کنیم

۳- روی Ghost Mode Settings تپ کنید .

چگونه فایل‌های Word را به PDF تبدیل کنیم؟!

نازنین بازدید : 8 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

ذخیره فایل Word با پسوند PDF در نرم‌افزار Word

روش اول:
۱- مقاله یا سند خود را تهیه کنید.

۲٫ گزینه File را کلیک کنید ، و سپس گزینه Save As را انتخاب کنید.

۳- برای پرونده خود نامی انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که اسمی که انتخاب کرده اید آسان و قابل درک است. انتخاب نام با استفاده از اعداد یا حروف ناشناس ، شانس شما را برای باز کردن این پرونده در آینده کاهش می دهد یا حتی ممکن است هنگام ارسال آن از طریق ایمیل ، شما را آزار دهد. رها کردن.

۴- گزینه Save as a Type را انتخاب کرده و سپس گزینه PDF را انتخاب نمایید.

۵- همچنین از گزینه Standard می‌توانید برای پرینت و یا نشر در اینترنت و یا از گزینه Minimum فقط جهت نشر در اینترنت استفاده کنید.

۶- بر روی گزینه Save کلیک کنید.

تبدیل ورد به پی دی اف با word

روش دوم:
۱- مقاله یا سندی را که می خواهید در آینده چاپ کنید آماده کنید.

۲- گزینه File و سپس Export را انتخاب کنید.

۳- از منوی بازشده، گزینه  Create PDF/XPS را برگزینید.

۴- گزینه Publish را انتخاب کنید.

Word یک فایل PDF از فایل اصلی ایجاد می کند و آن را به طور پیش فرض در پوشه فعلی به همین نام ذخیره می کند

word to pdf export

سایت تبدیل ورد به پی دی اف

اما اگر به نرم افزار Word دسترسی ندارید ، روش های دیگری برای تبدیل Word به PDF خواهید داشت ، یکی از این روش ها استفاده از سایت های تبدیل فایل است. فایل Word مورد نظر را بارگذاری کرده و پس از تبدیل در قالب PDF بارگیری کنید. برای این کار می توانید از سایت های زیر استفاده کنید:

تبدیل ورد به پی دی اف آنلاین با سایت SmallPdf

با ورود به این لینک از قسمت Choose Files می‌توانید فایل ورد را از سیستم خود انتخاب کنید، سپس فایل به صورت خودکار به پی‌دی‌اف تبدیل می‌شود و در آخر باید گزینه Download Pdf را بزنید تا فایل PDF در سیستم شما ذخیره شود.

آموزش تبدیل ورد به پی دی اف

تبدیل ورد به پی‌دی‌اف آنلاین با سایت Ilovepdf

سایت Ilovepdf یکی دیگر از سایت‌های مرجع برای تبدیل ورد به پی دی اف، است که از این لینک می‌توانید وارد آن شده و با انتخاب گزینه Select WORD files فایل ورد خود را به پی‌دی‌اف تبدیل کرده و در آخر گزینه Download Pdf را بزنید.

بهترین و پرطرفدارترین عکس پروفایل بانمک

نازنین بازدید : 17 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

بهترین و پرطرفدارترین عکس پروفایل بانمک و عکس نوشته بانمک و قدیمی همراه با متن بانمک زیبا را در دنیای سایت عکس پروفایل مشاهده نمایید ..عکس پروفایل بانمک
عکس پروفایل با نمک


عکس پروفایل بانمک جدید برای تلگرام
عکس نوشته بامزه دخترونه – عکس پروفایل خنده دار دخترونه
عکس نوشته بامزه برای پروفایل شبکه های اجتماعی
عکس نوشته های خنده دار و با نمک
عکس نوشته کارتونی بامزه و عاشقانه

کد شارژ اضطراری همراه اول چیست؟

نازنین بازدید : 6 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

کد شارژ اضطراری همراه اول چیست؟

سرویس اعتبار اضطراری مبلغ ۶۰۰۰ هزار ریال را به عنوان وام اضطراری یک ماهه بین مشتریان واجد شرایط که تقاضای وام دارند توزیع می کند و پس از اولین شارژ توسط مشترک ، مبلغ تعیین شده به اضافه ۴۰۰ هزار ریال معادل ۴۰ تومن از آن کسر می شود. حساب مشترک

ناگفته نماند که این وام اضطراری یک ماه پس از فعال سازی سرویس معتبر است.

کد شارژ اضطراری همراه اول

شرایط لازم برای استفاده از کد شارژ اضطراری همراه اول

استفاده از سرویس اعتبار اضطراری همراه اول به شرایط زیر احتیاج دارد که ما برای شما توضیح دادیم:

 

این سرویس مخصوص مشترکین اعتباری است
حداقل سه ماه از فعال شدن خط می گذرد
اعتبار فعلی آنها کمتر از ۲۰ تن است

شیوه فعالسازی شارژ اضطراری همراه اول

برای فعال یا مشاهده وضعیت خود می توانید از دو روش استفاده کنید:

روش اول استفاده از برنامه تلفن همراه من و روش دوم استفاده از کدهای دستوری است.

 

برای استفاده از کدهای دستوری می توانید از دو پورت # ۱۰ * و # ۱ * استفاده کنید.

اعتبار خدمات اضطراری کد № ۱۰ *:

نمای کلی وضعیت: # ۲۵۰ * ۱۰ *

فعال سازی سرویس: # ۲۵۱ * ۱۰ *

راهنما: # ۲۵۹ * ۱۰ *

 

کد پورت اعتبار اضطراری مشابه # ۱ *:

نمای کلی وضعیت: # ۱۷۰ * ۱ *

فعال سازی سرویس: # ۱۷۱ * ۱ *

راهنما: # ۱۷۹ * ۱ *

سرویس چتر اضطراری همراه اول

همراه اول برای حمایت از مشترکین اعتباری خود و مطابق با شعار “هیچ کس تنها نیست” هنگام شارژ یک سرویس چتر اضطراری ارائه داد.

برای استفاده از سرویس چتر اضطراری می توانید با کد شماره # ۲۶ * ۱۰ * از مجموعه خدمات چتر اضطراری مطلع شوید.

سرویس چتر اضطراری همراه اول

این خدمات شامل:

تماس بگیرید

وقتی شارژ کافی ندارید ، می توانید با ارسال کد USSD از اولین دوست همراه خود تماس بگیرید.

 

در مواقع اضطراری کد # ۲۶۱ * ۱۰ * را شماره گیری کنید. شماره مشترک مورد نظر را وارد کنید و با او تماس بگیرید.

درخواست تماس شما از طریق پیام کوتاه به مشترک اطلاع داده می شود.

کد شارژ اضطراری ایرانسل چیست؟

نازنین بازدید : 7 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

چگونه شارژ اضطراری ایرانسل بگیریم؟

برای شارژ سیم کارت به صورت رایگان ، ایرانسل دو روش به شما ارائه می دهد:

۱٫ کد دستوری شارژِ اضطراری ایرانسل:

کد شارژ اضطراری ایرانسل ۸۸ # ۸۱۵ * است. یک شماره سه رقمی که به راحتی به خاطر سپرده می شود ، اما من توصیه می کنم اکنون آن را در تلفن همراه خود ذخیره کنید تا در صورت نداشتن شرایط شارژ بتوانید از طریق آن سیم کارت خود را شارژ کنید. وارد کردن کد دستوری یک روش ساده است که بدون نیاز به اینترنت داده تلفن همراه یا اینترنت ۴G انجام می شود.

کد شارژ اضطراری ایرانسل

۲٫ دریافت اعتبار اضطراری از طریق اپلیکیشن ایرانسل من:

علاوه بر روش آسان برای وارد کردن کد دستوری # ۸۱۵ * ، می توانید از برنامه ایرانسل من برای دریافت هزینه نیز استفاده کنید.

با استفاده از ایرانسل من دریافت شارژ اضطراری برای سیم کارت های ایرانسل بسیار آسان است. اما این روش برای کسانی است که قبلاً آن را روی تلفن خود نصب کرده اند. توصیه می شود آن را در روزهایی که شارژ می کنید

بارگیری کنید تا در صورت لزوم از مزایای آن بهره مند شوید. البته به خاطر داشته باشید که برای استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من ، اینترنت باید فعال باشد. (ممکن است از خود بپرسید که وقتی شارژ نمی کنیم چگونه اینترنت ما را فعال کنیم؟

گاهی اوقات بسته اینترنت شما همچنان فعال است اما اعتبار تماس و پیامک روی سیم کارت شما به صفر رسیده است.) برنامه ایرانسل مرا از یک نوار در انتهای صفحه گزینه بارگیری مجدد را انتخاب کنید ، سپس زبانه اضطراری بارگیری مجدد را از نوار بالا انتخاب کنید.

توصیه می شود شما به عنوان یکی از مشترکان ایرانسل ، نرم افزار کارآمد ایرانسل من را بر روی تلفن خود نصب کنید. با استفاده از آن می توانید روند استفاده از بسته اینترنت خود را بررسی کرده و از انواع سرویس های بروزرسانی ایرانسل مطلع شوید. همچنین می توانید یک بسته اینترنت اضطراری یک روزه با برنامه ایرانسل من داشته باشید.

شارژ اضطراری ایرانسل

مبلغ دریافتی شارژ اضطراری ایرانسل

میزان هزینه اورژانس ایرانسل ۵۰۰ تن است. با شارژ مجدد سیم کارت دفعه دیگر ، ایرانسل میزان شارژ اضطراری به اضافه ۵۰ جلد را برای هزینه تراکنش یا کارمزد از حساب شما کاهش می دهد و درخواست شما را پردازش می کند.

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 130
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 67
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 80
 • بازدید ماه : 134
 • بازدید سال : 2,217
 • بازدید کلی : 2,822