loading...

خرید هدیه

بهترین هدیه برای عزیزانتان

آشنایی با کلیدهای موفقیت

نازنین بازدید : 8 جمعه 14 آذر 1399 نظرات (0) 

آشنایی با کلیدهای موفقیت, نکاتی برای موفقیت در زندگی

یاد بگیریم که آگاه و هوشیار باشیم

 

در این جا با ۳ کلید موفقیت که معمولا افراد موفق در زندگی اجرا می کنند آشنا شوید و از آن ها برای اینکه فرد موفقی شوید و تصمیم های درستی بگیرید الگو بگیرید.

 

بزرگ ترین مانع موفقیت: ناآگاهانه انجام دادن کارها

یکی از بزرگ ترین مشکلات در جامعه امروزی این است که ناآگاهانه و از روی تقلید کاری را انجام می دهیم. یعنی مثل مرده متحرکی باشیم و همان کاری را انجام دهیم که دیگران انجام می دهند. بیشتر ما مشغول واکنش نشان دادن و پاسخ دادن به اطرافیان و چیزهایی هستیم که دور و برمان اتفاق می افتد. درست زمانی که باید دنیای خودمان را کنترل کنیم فراموش می کنیم که باید روی اهداف خود متمرکز شویم.

 

یاد بگیریم که آگاه و هوشیار باشیم: آگاهی در تصمیمات روزمره باعث می شود با انجام کارهای درست به اهدافتان نزدیک تر شوید.

 

در زندگی هدف داشته باشید، طبق ارزش های خود عمل کنید و اجازه ندهید دیگران به شما بگویند چه کاری درست است و چه کاری غلط.

 

وقتی شروع به گرفتن تصمیم های آگاهانه می کنید به این فکر می کنید که آیا تصمیمات شما را به اهداف نزدیک تر می کند یا دورتر.

 

اهدافتان چیست؟ سلامت؟ کاهش وزن؟ تناسب اندام؟ پیدا کردن شغل دلخواه؟ خریدن خانه رویاها؟ پول درآوردن؟ تشکیل خانواده دادن؟

 

اگر واقعا می خواهید به این اهداف برسید و آن ها را به واقعیت تبدیل کنید باید آگاهانه عمل کنیم.

 

۳ کلید موفقیت در زندگی که می توانید از همین حالا شروع کنید

کلید اول: اهداف تان را بنویسید

اولین کاری که صبح ها انجام می دهید تعیین می کنند که امروز چگونه روزی خواهید داشت. ذهنتان را طوری برنامه ریزی کنید که از لحظه ای که بیدار می شوید احساس قدرت کند. در این صورت روز پرباری خواهید داشت. این کار را هر روز صبح ها با نوشتن اهداف شروع کنید. سپس وقتی به اهدافتان رسیدید دور مهم ترین هدفتان که بیشترین تاثیر را روی زندگی تان داشته است خط بکشید.

 

اکنون این سوال را از خودتان بپرسید: امروز انجام چه کارهایی مرا به هدفم نزدیک تر می کند؟

 

سپس همه آن افعال را بنویسید. دور مهم ترین آن ها خط بکشید و تا زمانی که تمامش نکرده اید متوقف نشوید. با انجام این کار به جای این که صبح ها نیم ساعت در رختخواب غلت بزنید ذهن فعال و سازنده ای برای خود می سازید.

 

یکی دیگر از فواید نوشتن اهداف این است که با خواندن آن ها احساس خوبی خواهید داشت. وقتی اهدافتان را می خوانید احساس می کنید به آن ها رسیده اید و اکنون همانجایی هستید که می خواهید.

 

هر روز صبح با دوباره نوشتن و دوباره خواندن اهداف همه کارها را بر اساس اهدافتان برنامه ریزی می کنید و تصمیم هایی می گیرید که شما را زودتر به اهداف تان می رساند.

 

اهدافی که روی کاغذ نوشته نمی شوند صرفا آرزو هستند. بعد از نوشتن اهداف به کلید دوم می رسیم.

 

کلید موفقیت,کلیدهای موفقیت

بعد از نوشتن اهداف به کلید دوم می رسیم

 

کلید دوم: باور قوی

از یک فرد موفق بپرسید قانون شماره یک برای موفقیت چیست. همه آن ها بدون تردید این پاسخ را خواهند داد:

 

آن ها خودشان و کارهایی که انجام می دهند را باور دارند و از گفتن این موضوع هیچ هراسی ندارند.

وقتی خودتان خودتان را باور ندارید نباید انتظار داشته باشید دیگران شما را باور داشته باشند.

 

وقتی دیگران از شما درباره اهدافتان می پرسند از گفتن آن ها با صدای بلند نترسید. شاید آن ها به اهداف بزرگ شما بخندند اما اگر به اهدافتان اطمینان نداشته باشید ممکن است تصمیم های متزلزلی بگیرید که شما را به ناکجا می کشاند.

 

مصمم باشید و خودتان را باور داشته باشید. مردم برای اشتیاقی که برای رسیدن به اهدافتان دارید ارزش و احترام قائل هستند.

 

اولین گام برای زندگی کردن با رویاها و رسیدن به آن ها این است که آن را باور داشته باشید و تصورش کنید. وقتی در ذهنتان این باور را بسازید که هم اکنون به آرزوهایتان رسیده اید با حس اطمینانی که به دست می آورید گام های اولیه را بر می دارید. وقتی می دانید به چه نتیجه ای قرار است برسید راحت تر وارد عمل می شوید و کارهایی که برای رسیدن به اهداف ضروری هستند را انجام می دهید.

 

 

مطمئن هستید در بدنی زندگی خواهید کرد که آرزویش را دارید.

مطمئن هستید در خانه و خانواده ای که آرزویش را دارید زندگی خواهید کرد.

مطمئن هستید به شغل و درآمدی که می خواهید می رسید.

 

اگر دائم در ذهنتان تصویر موفقیت تان را تکرار کنید یکسری مسیرهای عصبی در ذهن می سازید و ذهن نمی تواند بین تصویرهای واضح و واقعیت تفاوتی احساس کند.

 

کلید سوم: روی خودتان سرمایه گذاری کنید

وقتی از وارن بافت بزرگ ترین سرمایه گذار دنیا پرسیده شد بهترین سرمایه گذاری چیست پاسخ داد: سرمایه گذاری روی خودتان. برای سرمایه گذاری روی خودتان این کارها را انجام دهید:

 

باشگاه بروید: تمرین های فیزیکی با آزاد کردن اندورفین در فرد حس خوبی ایجاد می کند و سطح انرژی و سازندگی را بالا می برد. با وقت گذاشتن در باشگاه بهتر می توانید به وظایف روزانه رسیدگی کنید.

 

غذاهای خوب بخورید: وقتی بعد از کار به فروشگاه می روید از خودتان بپرسید چه غذاهایی باعث می شوند ذهن و جسمم بهتر عمل کنند. با این کار در انتخاب غذاها هوشیارانه تر عمل می کنید.

 

کتاب بخوانید: خیلی ها کتاب می خرند اما کمتر کسی آن ها را مطالعه می کند.

منبع:

نکته هایی برای خرید گوشی تلفن همراه

نازنین بازدید : 9 پنجشنبه 13 آذر 1399 نظرات (0)

 

 

نکاتی برای خرید گوشی تلفن همراه, نکته هایی برای خرید گوشی تلفن همراه

اصالت گوشی تلفن را استعلام کنید

 

نکاتی هنگام خرید گوشی هایی با طرح ریجستری به توصیه های زیر توجه کنید:

 

1- اصالت گوشی را استعلام کنید!

تصور کنید که برای خرید آیفون 8 جدیدی به فروشگاه موبایلی مراجعه کردید و تمایل دارید یکی از آیفون های 8 فروشگاه را خریداری کنید. در این شرایط پیش از تکمیل خرید، حتما ابتدا اصالت گوشی را استعلام نمایید. برای انجام این کار آیفون 8 مورد نظر را روشن کنید و به دایلر (شماره گیر) آن مراجعه نمایید. کد *#06# را  وارد کنید تا کد IMEI گوشی نمایش داده شود. حالا مراحل زیر را طی کنید:

 

یک پیامک حاوی کد IMEI گوشی را به شماره 7777 ارسال کنید.

منتظر دریافت پیامک از سوی سامانه همتا باشید. این پیامک ظرف چند دقیقه برایتان ارسال خواهد شد و حاوی اطلاعات گوشی است که کد IMEI آن را ارسال کرده بودید. اطلاعات ارائه شده را با اطلاعاتی که از طریق پیامک برایتان ارسال شده را مطابقت دهید.

 

اگر اطلاعات ارائه شده از سوی پیامک سامانه همتا با اطلاعاتی که گوشی مورد نظر دارد همخوانی دارند، گوشی اصلت دارد یا بهتر بگوییم یک گوشی قاچاق نیست. بنابراین می‌توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که فروشنده باید به همراه گوشی به شما یک کد فعال سازی هم بدهد تا با استفاده از آن بتوانید گوشی را در سامانه همتا فعال نموده و ارتباط مابین سیم کارت خود و آن گوشی را برقرار سازید. علاوه بر روشی که در بخش فوق برای استعلام اصالت گوشی شرح دادیم، می‌توانید از روش های دیگر زیر هم بدین منظور استفاده کنید:

 

 دریافت استعلام اصالت گوشی از طریق کد دستوری *7777#

 دریافت استعلام اصالت گوشی از طریق سایت سامانه همتا

 دریافت استعلام اصالت گوشی

 

2- گوشی هایی که توسط فروشندگان عرضه می شود حتماً باید دارای کد فعالسازی باشد.

این کد باید در داخل جعبه گوشی و یا کارت گارانتی وجود داشته باشد. چنانچه این کد وجود نداشت از خرید گوشی پرهیز کنند. و یا در هنگام خرید کد فعال‌سازی را از فروشنده درخواست کنند.

 

3- پس از خرید گوشی با استفاده از سامانه #۷۷۷۷* و با استفاده از منوی فعالسازی نسبت به فعالسازی گوشی خود اقدام کنند تا در هنگام استفاده با مشکلی مواجه نشوند.

 

4- ثبت گوشی های تلفن همراه به هیچ عنوان هزینه ای ندارد و خریداران نباید به ادعاهایی مبنی بر اینکه با پرداخت مبلغی می توان گوشی های قاچاق را در سامانه ثبت کرد توجه کنند تا پس از خرید برای استفاده از گوشی با مشکل مواجه نشوند.

 

نکاتی قبل از خرید گوشی تلفن همراه:

1. از یک موبایل چه می خواهید؟

یک تلفن همراه با صفحه نمایش بزرگ، متوسط و یا با کیبورد فیزیکی احتیاج دارید؟ برایتان دوربین موبایل اهمیت دارد یا قابلیتهای اتصال آن مهم‌تر است ؟ تصمیم شما در این مرحله در مورد اینکه دقیقا کدام یک از قابلیتهای تلفن همراه کاربرد بیشتری برایتان دارد و از اهمیت بیشتری برخوردار است، می تواند تعیین کند که باید به سراغ چه مدل و یا برندی بروید.

 

2. سیستم عامل مورد نظرتان را برای گوشی تلفن همراه انتخاب کنید

در حال حاضر چهار سیستم عامل اندورید، بلک بری، iOS و ویندوز تلفن برای تلفنهای همراه هوشمند طراحی شده است.

 

3. ویژگی خاص تلفن همراهتان را انتخاب کنید

وقتی برای خرید تلفن همراه به مجتمع های فروش تلفن همراه مراجعه می کنید، انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار داده می شود اما هیچوقت نمی ‌توانید به کارمندان و فروشندگان یک نمایندگی خاص درباره ویژگی هایی که در مورد تلفن های همراهشان می ‌دهند اعتماد کنید و بر اساس حرف آنها مدل موبایل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

بهتر است اگر دوستی دارید که اطلاعات کافی درباره تلفن ‌های همراه دارد، وی را برای خرید تلفن با خود ببرید و اگر چنین امکانی برای شما وجود ندارد، تعدادی از مهمترین ویژگی های هر تلفن همراه در زیر آورده شده است که می توانید بر اساس آنها انتخاب درستی داشته باشید.

 

گوشی تلفن همراه,خرید گوشی تلفن همراه

سیستم عامل مورد نظرتان را برای گوشی تلفن همراه انتخاب کنید

 

 صفحه نمایش گوشی تلفن: هر یک از صفحه های نمایش AMOLED یا LCD در نوع خود صفحه های نمایش خوبی محسوب می شوند. برای انتخاب یک صفحه نمایش با کیفیت مناسب لازم است به رزولوشن تصویر توجه کنید.

 

حداقل کیفیت مورد نیاز شما می تواند یک صفحه نمایش با کیفیت 800×480 پیکسلی باشد اما اگر یک تلفن با صفحه نمایش 1280×720 پیکسلی انتخاب می کنید باید بدانید که این تلفن بالاترین کیفیت تصویر را دارد. هر صفحه نمایشی که دارای کلمه Retina است و از سوی اپل طراحی شده شما را ناامید نخواهد کرد.

 

 پردازنده دو هسته‌ای: موبایل هایی که از داشتن یک پردازنده دو هسته ای سود می برند بهترین گزینه ها هستن چراکه این تلفن ها نسبت به موبایل های یک هسته‌ای عمر مفید طولانی تر دارند. گوشی های یک هسته ای اگرچه تلفن های ارزانتری هستند و بعضی سیستم های عامل مانند ویندوز تلفن و بلک بری روی دستگاه های دو هسته ای نصب نمی شوند اما اگر حق انتخاب دارید حتما یک تلفن با پردازشگر دو هسته ای یا حتی چهار هسته‌ای را انتخاب کنید و این نکته را در نظر بگیرید که قرار نیست تمام پولتان را بابت خرید یک تلفن همراه پرداخت کنید بلکه گوشی های هوشمند جدید در واقع کامپیوترهای شخصی کوچکی هستند که باید از قدرت پردازش بالایی برخوردار باشند.

 

 اتصال 4G LTE: اگر بیشتر فعالیت هایتان به اینترنت مربوط می‌شود و سرعت اتصال نیز برایتان اهمیت دارد موبایلی را انتخاب کنید که از اینترنت 4G پشتیبانی کند و علاوه بر آن طول عمر باتری خوبی نیز داشته باشند، اگرچه به نظر می رسد LTE (استانداردی جهت انتقال داده های پرسرعت بی سیم برای تلفن) در حال حاضر ویژگی چندان مهمی نباشد اما به خاطر داشته باشید که موبایلتان را تنها برای دو سال نمی خرید. بنابراین اگر در خرید تلفن همراه به این نکته دقت نداشته باشید ممکن است در دو یا سه سال آینده موبایل هایی را ببینید که با سرعت بی نظیری به اینترنت وصل می شوند در حالیکه موبایل شما از این مزیت بی بهره است.

 

 سیستم عامل به روز رسانی شده: اگر تلفن همراهی با سیستم عامل اندروید را انتخاب کرده‌اید، دقت کنید که ورژن Lollipop 5.0 روی آن نصب شده باشد، اما اگر موبایل انتخابیتان ویندوز تلفن دارد این ویندوز باید نسخه Windows Phone 8.1 باشد و اگر یکی از موبایل های بلک بری را انتخاب کرده‌اید باید سیستم عامل آن ورژن 10 باشد. آخرین ورژن گوشی‌های اپل نیز با iOS 8 ارائه می‌شود.

 

 دوربین با کیفیت: قبل از خرید موبایل با آن چند عکس امتحانی بگیری و کیفیتش را با دوربین آخرین ورژن iPhone مقایسه کنید اگر نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد پس احتمالا کیفیت عکس بالایی ندارد. شما همیشه دوربین عکاسی تان را درست وقتی یک اتفاق جالب می افتد، همراه ندارید در حالیکه یک موبایل همیشه در جیبتان است.

 

پس تلفنی را انتخاب کنید که بتواند یک عکس را حداقل با کیفیتی متوسط را به شما ارائه دهد. در حال حاضر سامسونگ و آیفون بهترین دوربین‌ها را دارند.

 

 ویژگی‌های تغییر یافته سیستم عامل: حواستان را به تغییراتی که در سیستم عامل هر تلفن همراه به وجود آمده است جمع کنید به خصوص اگر یک تلفن اندروید را انتخاب می‌کنید. برای مثال در تغییراتی که در چند سال اخیر در تلفن‌های نوکیا به وجود آمده است، تمام سرویس‌های گوگل حذف و سرویس‌های مایکروسافت جایگزین شده است.

 

 

 عمر باتری: در مورد این ویژگی از فروشنده سوال بپرسید یا قبل از خرید در اینترنت جست‌وجو کنید. تفاوت یک موبایل با عمر باتری فوق العاده و یک موبایل با عمر باتری افتضاح مثل تفاوت روز و شب است؛ عمر باتری تلفن همراه شما با گذشت زمان کمتر نیز می شود، بنابراین اگر موبایلی را خریده اید که از همان روز اول نیز نمی تواند در طول یک روز شارژ نگه دارد، طی 12 تا 24 ماه شرایط بدتر نیز خواهد شد. اگر امکان دارد موبایلی را انتخاب کنید که باتری قابل تعویض دارد اگرچه تعداد موبایل‌های هوشمندی با این ویژگی امروزه کم است.

 

 اندازه: مطمئن شوید که موبایلی که انتخاب می‌کنید در دستتان جا می‌شود؛ اگرچه یک صفحه نمایش کوچک آزاردهنده است اما موبایلی که صفحه بیش از اندازه پهن و بزرگ دارد نیز دردسرهایی را به وجود می‌آورد؛ مدل‌های مختلف موبایل هر روز تغییر می‌کنند اما به خاطر داشته باشید که شما این تکنولوژی را باید همه جا با خود حمل کنید پس مطمئن شوید سایز موبایلتان با سایز جیبتان هماهنگ است.

 

 میکرو SD: اگرچه داشتن یک کارت حافظه جانبی مساله حیاتی به شمار نمی آید اما اگر می خواهید تلفن تان را پر از آهنگ های مختلف کنید یا فایل های زیادی را روی آن ذخیره کنید، چنین ویژگی حتما به کارتان خواهد آمد. موبایلی را انتخاب کنید که حداقل 8 گیگ حافظه داخلی داشته باشد و اگر موبایل تان 16 تا 32 گیگ حافظه را نیز پشتیبانی کند، مطمئن باشید که به راحتی نمی توانید چنین فضای بزرگی را پر کنید.

 

 

منبع:
https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/buying2-mobile-phone1.html 

راهنمای خرید ظروف مسافرتی

نازنین بازدید : 8 پنجشنبه 13 آذر 1399 نظرات (0)

 

 

راهنمای خرید ظروف مسافرتی, نکته هایی برای خرید ظرف های مسافرتی

ظروف مسافرتی خیلی نازک و دارای رگه، اصلا مناسب نیستند

 

مسافرت یکی از روش های تخلیه استرس های ناشی از زندگی در جامعه شلوغ و صنعتی امروزی است. سفر کردن، خود نیز از دردسر های به خصوصی برخوردار است. برای سفر و تفریح کردن نیاز به ابزاری است که بتوانیم به راحتی به سفر خود بپردازیم. یکی از ابزارهای مورد نیاز در سفر بشقاب و قاشق می باشد. ست ظروف مسافرتی بهترین ابزاری است که می توان از آن استفاده کنیم. ست ظروف مسافرتی در جعبه ای از جنس پلاستیک با کیفیت و محکم قرار دارد.

 

ظروف مسافرتی پلاستیکی به دلایل مختلف از محبوبیت تقریبا بالایی برخوردارند. مواردی مثل سبک و نشکن بودن، عایق حرارتی و الکتریکی خوب بودن، نفوذ نکردن قارچ و کپک درونشان، ارزان و مقرون به صرفه بودن و تنوع طرح و رنگ هایشان باعث شده در همه خانه ها پیدا شوند.

 

امروزه ظروف مسافرتی با طرح ها و كارايی ‌های بسيار متنوع در بازار موجودند و طرفداران زيادی هم دارند.

 

انواع و اقسام مختلفی ظروف مسافرتی موجود هستند؛ جنس های پلاستيكی ايرانی و خارجی با برندهای مختلف و البته گاه پلاستيكی های بی ‌نام و نشان و ارزان قيمت.

 

از بی ‌نام و نشان ها كه بگذريم، برندهای داخلی معتبر زيادی دست به كار توليد ظروف مسافرتی پلاستيكی با كيفيت خوب و طرح و رنگ های متنوع و شاد شده اند. بعضی از آنها از ظروف زيبا و كاربردی و بهداشتی توليد می ‌كنند كه حتی ضمانت ‌نامه های چند‌ ساله دارند.

 

ظروف مسافرتی مثل قمقمه، ليوان های سفری و ست ظروف مسافرتی می ‌شوند. ست ظروف مسافرتی معمولا شامل بشقاب، پیش دستی، كاسه، قاشق، چنگال، كارد، ليوان، رنده و ظروف در‌دار برای نگهداری مواد غذايی می ‌شود و در انواع 4، 6و 8 نفره توليد می‌شود.

 

نكاتی هنگام خريد و نگهداری ظروف مسافرتی

موقع خريد ظروف مسافرتی و ظروف پلاستيكی و زمان استفاده بهتر است نكات زير را در نظر داشته باشيد:

 

فقط ظروف مسافرتی استانداردی را بخريد كه نام و نشان تجاری معتبر و علامت استاندارد دارند. در كف يا بدنه ظروف بايد عنوان شركت توليد‌كننده وجود داشته باشد. هرگز به سراغ پلاستيک ‌های بی نام و نشان ارزان قيمت نرويد كه نه كيفيت مناسبی دارند و نه از نظر بهداشتی تأييد شده هستند.

 

بو کنید

 

برای این که ظروف مسافرتی با پلاستیک نو و با کیفیتی داشته باشید بهتر است قبل از خرید، آن را بو کنید. اگر بوی بدی داشت، بدانید در ساختار آن پلاستیک کهنه استفاده شده است. استفاده از ظروفی که با این پلاستیک ساخته شده اند هم برای سلامتی مضر است و هم معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

 

نکاتی برای خرید ظروف مسافرتی,ظروف مسافرتی

ظروف مسافرتی و ظروف پلاستيكی باید كاملا صاف و صيقلی و شفاف باشند

 

 

ضخیم و مات

موقع خريد دقت كنيد كه ظروف مسافرتی و ظروف پلاستيكی كاملا صاف و صيقلی و شفاف باشند و هيچ ناخالصی يا تكه ‌های اضافه ‌ای در گوشه و كنارشان به چشم نخورد يا كدر و مات نباشند. اين يكی از موارد نشان ‌دهنده كيفيت و سلامت ظروف است.

 

حتما دقت كنيد كه ظروف هيچ‌گونه شكاف، ترك يا خراشي روي بدنه خود نداشته باشند. چون محل تجمع ميكروب ها خواهند بود.

كيفيت و نوع ماده استفاده شده در ظروف پلاستيكی، دما و نوع ماده غذايی و زمان تماس ماده غذايی با ظرف از مواردی است كه بايد موقع استفاده از ظروف پلاستيكی مورد توجه قرار داد.

 

ظروف مسافرتی و ظروف پلاستیکی که خیلی نازک است و داخل آن رگه های مختلف به چشم می خورد، اصلا مناسب نیستند مخصوصا برای جهیزیه عروس خانم ها. در انتخاب ظروف دقت کنید که حتما از پلاستیک ضخیم ساخته شده باشند. پلاستیکی یک دست و محکم که می شود سال ها از آن استفاده کرد و مطمئن بود که مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

ظروفی را انتخاب كنيد كه قابليت انعطاف ‌پذيری مناسبی داشته باشند و زيادی خشک و سفت نباشند، چون در اثر استفاده، فرم اصلی خود را حفظ خواهند كرد.

 

هنگام شستن ظروف مسافرتی سعی كنيد از ابزار شست‌وشوی زبر كه باعث خط انداختن روی سطح آنها می ‌شود خودداری كنيد. همچنين برای طول عمر بيشتر و سلامت ظروف، از مواد شوينده خيلی قوی برای شست‌وشو استفاده نكنيد.

 

اگر ظروف مسافرتی یا ظروف پلاستيكی دچار خراش و شكستگی شدند بهتر است ديگر برای مواد غذايی از آنها استفاده نكنيد چون محل تجمع انواع ميكروب و باكتری خواهند شد. اگر هم ظروف در اثر استفاده يا حرارت يا تغيير دما، تغيير شكل يا رنگ دادند باز هم بايد آنها را دور انداخت چون مواد شيميايی آزاد می ‌كنند كه می ‌توانند سرطان زا باشند.

منبع:

خرید ست هدیه مردانه شیک

نازنین بازدید : 24 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)

1399/07/25 ساعت 11:50:05

راهنمای خرید کادو تولد مردانه

یکی از دغدغه هایی که همیشه برای بانو ها هستی داشته است، خرید ست هدیه مردانه شیک تهیه کادو تولد برای مردان است؛ شدنی است از هدیه دادن جوراب، زیرپوش، پیراهن به مردی که برای شما ارزش دارد در روز تولدش خسته شده ­اید و اخ دارید که با خرید یک کادوی خاص او را درخاصترین روز عمرش یعنی روز تولد او، سوپرایز کنید؛ خرید هدیه منحصر به فرد،مهمترین دسته برای تحت کارایی قرار دادن فوت شد مورد علاقه شما است که ما در این مقاله شما را با چند کادو زایش مردانه خاص آشنا می­کنیم.

کادو تولد مردانه:

خانم ها بسیاری از وقت ها برای خرید کادو زایش مردانه سردرگم هستند و با خود می­گویند که چه هدیه­ای می تواند باعث خوشحالی فوت شد باره علاقه می شود؟

 

کادو دادن و کادو گرفتن گرد از بهترین لحظات زندگی است که در نگاه نخست کاری ساده است ولی اگر جزئی به آن نگاه کنید نگریستن می­کنید که کاری سخت است؛ نظر به اینکه آقایان سلیقه ها و علایق متفاوتی نیز دارند، خرید کادو زایش برای مرد کمی دشوارتر می­شود.

 

خرید کادو برای بانو ها  برعکس آقایان بسیار ساده ­تر و متنوع تر است و می­توان با خرید زیورآلات یا یک گل یا حتی خوراکی مثل پاستیل و شکلات آن­ها را شاد کرد و در روبرو خرید کادویی که بتواند آقایان را دلشاد کند دنگ و فنگ زیادی دارد.

 

شاید شما بخواهید برای زایش پدر، همسر، همنشین خود یا سایر مردان حیات خویش کادو بخرید و نگران این هستید که خیرد چه کادویی می­تواند برای فوت شد موردنظر شما مناسب باشد؟ نگران نباشید! کادومون با ارائه کلی کادوهای گوناگون وخاص به شما می­کند لغایت بتوانید در برگزیدن کادو زایش مردانه، بهترین و منحصر به فرد ترین انتخاب­ ها را داشته باشید که در پیوسته نوشتار ما به شما کمک می­کنیم الی بر بنیاد شخصیت مردانِ خویش برای آن­ها از کادومون، بهترین کادوها را بخرید.

 

 

 

 

 

کادومون سایت جامع خرید هدیه

 

 

 

خوشبختانه با وجود کادومون خرید کادو تولد مردانه برای هر سن وسال و هر شخصیتی بسیار آسان شده است. خانم­ ها می­توانند با توجه به سلیقه و شخصیت مرد مورد علاقه خود، بهترین کادوها را اینترنتی سفارش دهند و مایه خوشحالی وغافلگیری فوت شد باره نظر خویش در روز تولدشان شوند.

 

می­خواهیم شخصیت­ها و اخلاق­های گوناگون آقایان را باره رسیدگی قرار بدهیم و شما را برای خرید کادوی متناسب با منش آن­ها اغلب آشناتر کنیم.

 

 

1-    کادو تولد برای مردان با نشاط وسرزنده:

این مردان که روابط اجتماعی بالایی دارند، حضور پررنگی در اجتماع دارند و به علت زود صمیمی شدن با دیگران، دوستان زیادی دارند.

 

این کسان روحیه­ایشاد دارند؛ بهترین هدایا و کادو تولد مردانه که می­توانید برای تولد این تیپ از افراد بگیرید، ست کیف و کفش یا ست ساعت، تابلوهای نقاشی رنگارنگ، بازی­ های رایانه­ ای،دوربین عکاسی، یا حتی به علت فعال بودن کودک تو آ­ن­ها یک پک شکلات از کادومون برای آن­ها سفارش دهید.

 

پک شکلات دربرگیرنده نوتلا و اسنیکرز و کیت کت و چند شکلات لذیذ دیگر در یک باکس شیک می­باشد که می­تواند یک هدیه ویژه برای فوت شد باانرژی و دلشاد شما باشد.

 

 

 

 

پک شکلات مردانه

 

2-    کادو زایش برای مردان شجاع و جسور:

این تیپ از افرادکه معمولا افرادی رک و رو راست، با آهنگ و نترس هستند، اغلب هدیه هایی که کاربردی هستند را می­ پسندند؛

بهترین کادو تولد مردانه برای این تقسیم از آقایان وسایل کاربردی چون گوشی هوشمند، لپ تاپ، کتاب و چون افرادی وقت شناس هستند وسیله ه­ای چون ساعت می­تواند آن­ها را به شدت شاد کند.

 

پیشنهاد ما به شما ساعت­های مردانه است که با مراجعه به سایت کادومون می­توانید از این ساعت­ ها برای فوت شد دلیر و جسور خویش سفارش دهید و او را تحت تاثیر قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

ساعت مردانه برند awin sport بند قهوه ای

 

3-    هدیه زایش برای مردان خجالتی:

این افراد که بیشتر فقط و زاویه گیر هستند و اعتماد به نفس کمی دارند، در ارتباط با بقیه بسیارضعیف هستند.

 

این مردان اگرچه کم رو و ناچیز حرف هستند و در جواب به هدیه شما کوتاهی ­ترین پاسخ را می­دهند، اما بهترین کادو تولد مردانه  برای آن­ها می­تواند یک کتاب رمان یا موزیک پلیر یا یک دستبند چرمی باشد الی در انفرادی با رویت آن دلگرم شود.

 

پیشنهاد ما به شما دستبند چرمی طرح عشق است که با کلیک بر روی لینک پایین می­توانید این دستبند راسفارش دهید.

 

 

 

 

 

 

دستبند چرمی طرح عشق

 

 4-    کادو زایش برای مردان مغرور:

این کسان دائم خویش را بالاتر از بقیه می­بینند و برادر دارند الی بهترین کادوها را دریافت کنند.خرید کادو تولد مردانه برای این کسان بسیار مشکل است و باید یک کادوی دشوار و باب میل آن­ها بخرید.

 

خرید یک ساعت،عطر یا ادکلن معطر می­تواند بهترین کادو برای این افراد باشد؛ رهنمود ما به شما عطر و اسپری های خوشبو و شیک در کادومون است که با مراجعه به سایت کادومون می­توانید بهترین کادو تولد برای پسر و درگذشت باره علاقه خویش تعبيه کنید.

 

 

 

 

 

عطر مردانه برند ONLY YOU مدل ولنتینو

 

5-    کادو تولد برای مردان احساساتی:

این مردان که روحیه لطیفی دارند، همواره کوشش می­کنند با دیدی رمانتیک و عاشقانه به کادوهایی که می گیرند نگاه کنند و هر کادویی می­تواند موجب نشاط و خوشحالی آنان شود. این آقایان متواضع همواره به فرهنگ اهمیت زیادی می­دهند و مسئولیت شناس هستند.

 

یک فنجان یا ماگ با طرح خاص، یک شاخه گل، عطر و ادکلن می­تواند بهترین کادو تولد مردانه برای این کسان باشد.

راهنمای انتخاب و خرید لباس قهوه ای برای آقایان

نازنین بازدید : 9 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)معمولاً لباس قهوه ای انتخاب بسیاری افراد است. این رنگ زیبا و بخصوص همچون مشکی، سرمه ای و خاکستری بسیار پرکاربرد است. بار دیگر به کمد لباس های خود نگاه کنید. بدون شک تفاوت لباس قهوه ای خود را با دیگر لباس ها متوجه خواهید شد. رنگی که برای بیشتر موقعیت ها مناسب است. آن را با دیگر لباس ها به راحتی می توان پوشید و حد واسط رنگ های تیره و روشن محسوب می شود. اگر می خواهید لباس قهوه ای بپوشید اما نمی دانید چطور، با ما همراه باشید.

 

جایگاه لباس قهوه ای در کمد لباس

نگاهی به کمد لباس خود بیندازید. بیشتر اوقات مشکی، سرمه ای و خاکستری بیشترین سهم را از آن خود کرده اند. اگر مقداری اهل تنوع باشید رنگ سفید و یک رنگ روشن دیگر (قرمز و سایر موارد) نیز در میان آنها یافت می شود. البته فقط برای تنوع در کمد لباس، چون آنها را معمولاً نمی پوشید. شلوار، ژاکت، کت، تی شرت، کت و شلوار و حتی کفش های شما بیشتر از میان این رنگ هاست. مشکل از طرف شما نیست، لطفاً به کمد لباس خود دست نزنید. این ها رنگ های خنثی هستند. با بیشتر سبک های پوشش و رنگ ها مطابقت دارند.

 

در این مواقع فکر می کنید همه چیز یکنواخت شده است. کمد شما روح ندارد. به فکر مقداری تفاوت می افتید. مشکل اینجاست که با پوشیدن رنگ های قرمز، زرد، سبز و دیگر رنگ های روشن میانه ی خوبی ندارید. اگر هم بخواهید بپوشید برای مواقع بسیار خاص از آنها استفاده می کنید. اینجاست که لباس قهوه ای وارد می شود.

 

کفش قهوه ای مردانه,راهنمای خرید لباس قهوه ای برای آقایان

رنگ قهوه ای برای بیشتر موقعیت ها مناسب است

 

لباس قهوه ای و بی رنگ ها

لباس قهوه ای جدای از تنوع در غلظت رنگ، با بیشتر لباس های موجود در کمد شما نیز مطابقت دارد. رنگ های روشن مانند شتری و بژ نیز جزو خانواده ی قهوه ای بشمار می روند. اینها و چند رنگ دیگر را بدون رنگ (Achromatic) می نامند. دلیل آن این است که از ترکیب رنگ های مختلف مشکی، خاکستری و سفید پدید آمده اند. به همین دلیل تفاوت زیادی بین آنها وجود ندارد. این رنگ ها را بیشتر اوقات رنگ های خاکی می نامند. چنین رنگ هایی به سادگی با یکدیگر تطبیق می یابند. رنگ های دیگری همچون زیتونی هم در این تعریف جای می گیرند.

 

اما چرا باید لباس قهوه ای پوشید؟ یک از دلایل این است که قهوه ای یک رنگ غنی و پرکاربرد است. از طرفی مثل رنگ های خنثی بیش از حد استفاده نمی شود و به گونه ای خاص و متفاوت است. تنوع رگه های مختلف این رنگ زیاد است و به علاوه هنگام پوشیدن فرم خاصی به سبک پوشش شما می دهد. با لباس قهوه ای می توان رنگ های دیگری که با رنگ های خنثی نمی توان پوشید را امتحان کرد. همان طور که اشاره شد با بیشتر رنگ ها (بخصوص آبی و سبز) تطبیق می یابد. به این دلایل همه ی آقایان باید در کمد لباس خود حدأقل یک قطعه لباس قهوه ای داشته باشند.

 

کت و شلوار قهوه ای,خرید و انتخاب کت و شلوار قهوه ای

قهوه ای رنگی غنی و پرکاربرد است و مثل رنگ های خنثی بیش از حد استفاده نمی شود

 

نحوه پوشیدن لباس قهوه ای برای شروع

در صورتی که تابحال لباس قهوه ای نپوشیده اید بهتر است با یک مورد ساده شروع کنید. بهترین شروع برای انتخاب لباس قهوه ای، کفش است. قهوه ای جذابیت و تفاوت بیشتری نسبت به مشکی دارد. ترکیب کفش های قهوه ای با شلوار جین تیره یک سبک منحصر به فرد ایتالیایی پدید می آورد. بهتر است ابتدا با رنگ های قهوه ای تیره و غلیظ شروع کنید. هنگامی که اعتماد به نفس شما افزایش یافت می توانید انواع روشن تر لباس قهوه ای را نیز امتحان کنید.

 

تی شرت قهوه ای ساده نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. این تی شرت زیر کت تک سرمه ای یا شلوار جین معمولی جلوه ی زیبایی خواهد داشت. ترکیب این تی شرت قهوه ای با یک جفت کفش شتری هم می تواند جذاب باشد. البته این کار جسارت بیشتری می طلبد. ممکن است استفاده ی زیاد از قهوه ای تصور شما را از سبک پوششتان متفاوت سازد. اعتماد به نفس شما کاهش یافته و رنگ قهوه ای به کلی از چشمان شما بیفتد.

 

راهنمای انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان, نحوه پوشش لباس قهوه ای برای آقایان

بهترین شروع برای انتخاب لباس قهوه ای، کفش است

 

 

نحوه پوشیدن لباس قهوه ای برای حرفه ای ها

ممکن است در کمد لباس شما یک جفت کفش قهوه ای پیدا شود. شلوار چینوی شتری و تی شرت قهوه ای را برای مدتی استفاده کرده اید. اکنون موقع آن رسیده که مقداری تفاوت ایجاد کنید. پیراهن و دستمال گردن (کراوات برای محیط های رسمی) می تواند گزینه ی مناسبی باشد. پوشیدن لباس قهوه ای مقداری تفاوت نیاز دارد.

 

ترکیب ژاکت بژ و یک پیراهن راه راه آبی و دستمال گردن (یا کراوات) قرمز یا زرشکی فوق العاده جلوه می کند. انتخاب سبک تیره یا روشن بستگی به خودتان دارد. رنگ قهوه ای شکلاتی و پررنگ همراه رنگ های تیره همچون سرمه ای و زرشکی بسیار عالی جواب می دهد. همچنین ترکیب رگه های روشن قهوه ای با صورتی، مغز پسته ای و آبی روشن فوق العاده خواهد بود.

 

 

پیراهن و کراوات شتری همراه رنگ های سرمه ای، زیتونی و حتی قهوه ای پررنگ هم می تواند انتخاب خوبی باشد.

 

خرید و انتخاب لباس قهوه ای مردانه,اصول پوشش لباس قهوه ای برای آقایان

پوشیدن لباس قهوه ای مقداری تفاوت نیاز دارد

 

نحوه پوشیدن لباس قهوه ای برای اساتید

دیگر چیزی نمانده که امتحان کنید؟ همه نوع لباس قهوه ای پوشیده اید؟ اما هنوز هم فرصت ماجراجویی دارید. بهتر است کت و شلوار قهوه ای را مد نظر داشته باشید. رنگ های میانه همچون توتونی می تواند جلوه ی مناسبی داشته باشد. البته برای انتخاب کت و شلوار همیشه تن خور مهم تر از رنگ است. اگر کت و شلوار کاملاً اندازه ی شما باشد بدون شک قهوه ای فوق العاده خواهد بود.

 

ترکیب این کت و شلوار با پیراهن آبی، سبز و شتری بسیار جذاب است. پیراهن گینگام آبی و کراوات قهوه ای پررنگ ترکیب چشم نوازی پدید می آورد که بدون شک از پوشیدن آن پشیمان نخواهید شد.

 

جدای از کت و شلوار می توانید به لباس قهوه ای دیگری نیز فکر کنید. به عنوان مثال یک اورکت شتری یا یک کت چرمی قهوه ای می توانند برای فصل سرما گزینه های جذابی باشند.

نکاتی برای انتخاب لباس های بهاری

نازنین بازدید : 7 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)

 

 

لباس های مناسب فصل بهار, پوشاک مناسب بهار

لباس هایی با طرح و رنگ گل های بهاری

 

«بهار» فصل خوب تازه شدن است؛ فصل خوب انتخاب یک ظاهر جدید. همزمانی شروع بهار و سال نوی خورشیدی، آن را برای ما ایرانی ها تبدیل به یک فرصت منحصر به فرد و مناسب برای خرید و خلق یک ظاهر جدید و متفاوت کرده است.

 

به همین دلیل است که همه‌ی ما پیش از آغاز بهار از این فروشگاه به آن فروشگاه به دنبال محصولات جدید و انتخاب مدهای تازه هستیم و به هر پیشنهاد تازه ای در این زمینه فکر می کنیم.

 

ما نیز پیش از این پیشنهادات زیادی برای انتخاب پوشاک مناسب این فصل برای شما ارائه کرده ایم و در این مقاله نیز سعی می کند تا لباس هایی با طرح و رنگ گل های بهاری به شما پیشنهاد دهد. سعی کنید در این بهار ظاهری را برای بیرون از خانه و مهمانی ها انتخاب ‌کنید که هم خودتان و هم کسانی که شما را می بینند را به یاد تازگی و زیبایی گل های بهاری بیندازد.

 

پیراهن های کوتاه و با پارچه های گلدار انتخاب کنید

اگر قصد دارید در این بهار برای یک مهمانی دوستانه و یا یک مراسم شام، یک پیراهن مناسب تهیه کنید، ما پیراهن های کوتاه و بدون آستین را به شما پیشنهاد می کنیم. این پیراهن ها بهترین انتخاب ممکن برای مهمانی های فصل بهار هستند و بر عکس پیراهن های بلند، شما را سرحال تر و جوان تر از سن تان نشان می دهند.

 

درست است که پیراهن های بلند مجلل تر به نظر می رسند و با کفش های پاشنه بلند شما بهتر سِت می شوند اما بهتر است این لباس ها را تنها در مهمانی های کاملاً رسمی بپوشید.

 

پیراهن های کوتاه تنوع خوبی در مدل بالاتنه و قسمت دامن دارند و چون طول آنها کم است می‌توان بدون نگرانی از یکنواخت شدن شکل لباس، از پارچه های طرح دار یکسره در دوخت آنها استفاده کرد.

 

اگر بالاتنه ای لاغر دارید، برای این بهار پیراهن هایی با پارچه های گل دار و بندی تهیه کنید. پیراهن هایی که در بخش دامن کمی گشادتر هستند و در بدن شما آزادتر می ایستند. اگر بازوهای لاغری دارید نیز پیراهن هایی با یقه های ایستاده و بدون آستین مناسب شما هستند.

 

انتخاب لباس بهاری,لباس های بهاری

پیراهن های گل دار، حال و هوای بهار را بیشتر در ظاهر شما نشان می دهند

 

شلوارهای بهاری طرح دار و با رنگ های گیرا بپوشید

بهترین فصل نشان دادن زیبایی شلوارهای‌تان فصل بهار است. همه نوع شلوار تنگ، گشاد با پاچه های کوتاه یا بلند، برای این فصل مناسب هستند و با مانتوها و بلوزهایی که برای این فصل تهیه کرده اید، هماهنگ می شوند.

 

اگر اهل پوشیدن شلوارهای گل دار و طرح دار هستید، با مانتوهای گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند به‌ویژه اگر این مانتوها تک رنگ نیز انتخاب شده باشند. پیشنهاد ما این است که اگر تاکنون این مدل شلوارها را انتخاب نکرده اید، آنها را امتحان کنید و مطمئن باشید جذابیت و هیجان زیادی دارند.

 

همچنین اگر مانتوها و بلوزهای طرح دار و رنگی برای این بهار انتخاب کرده اید، می توانید شلوارهای چسبان یا تنگ تک رنگ را با آنها بپوشید.

 

شلوارهایی که پایین پاچه های آنها چین خورده است توأمان برای کسانی که پاهای لاغر و چاق دارند مناسب است. چون چین پایین آنها تأثیری در عرض بدن در قسمت‌های بالاتر ندارد. اما اگر قد کوتاهی دارید این شلوارها می توانند شما را کوتاه تر نشان دهند.

 

نکته هایی برای انتخاب لباس های فصل بهار,انتخاب بهترین لباس های فصل بهار

شلوارهای گل دار و طرح دار، با مانتوهای گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند

 

 

از شال، روسری و دستمال گردن با نقش گل های بهاری استفاده کنید

قرار نیست فصل بهار نیز مانند فصل های سرد سال، شال هایی با رنگ های تیره و سنگین سر کنید. ممکن است به خاطر ضرورت هایی که در محل کار و یا تحصیل دارید ناخودآگاه تمام روسری های خود را با رنگ تیره انتخاب کنید اما فصل بهار متفاوت است. لباس شما باید همگام و همخوان با طبیعت باشد به همین دلیل برای موقعیت هایی که در آنها محدودیت ندارید، روسری و شال هایی گل دار و با رنگ های شاد و سبک انتخاب کنید.

 

پیشنهاد ما این است که در مهمانی‌ها نیز این انتخاب خود را در دستمال گردن ها نشان دهید. دستمال گردن را می توانید با بلوز و دامن های تنگ و کوتاه، پیراهن های کوتاه، بلوز و شلوار و حتی پیراهن های بلند تابستانی هماهنگ کنید.

 

معمولاً زیباتر است که دستمال گردن رنگ و طرحی متفاوت با لباس داشته باشد، بنابراین از اینکه دستمالی با طرح گل و یا رنگ‌های تند انتخاب می کنید، نگران نباشید.

آشنایی با قوانینی برای لباس پوشیدن

نازنین بازدید : 10 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)قوانینی که باید در لباس پوشیدن رعایت کنید

سبک لباس پوشیدن ما در تصوری که دیگران از ما در ذهن خود می سازند نقش بسیار مهمی دارد به خصوص وقتی برای اولین بار قرار است با کسی دیدار داشته باشیم. در این جا قوانینی در لباس پوشیدن هست که به شما کمک می کند همیشه ظاهری پسندیده داشته باشید.

 

 دکمه میانی کت یا ژاکت همیشه باید بسته باشد، دکمه بالایی بسته به سلیقه خودتان دارد و دکمه پایینی را هرگز نباید بست.

 

نحوه لباس پوشیدن,قوانین شیک پوشی

دکمه میانی کت یا ژاکت همیشه باید بسته باشد

 

 بیشتر از ۲ دکمه از یقه بلوزتان را باز نگذارید.

 

قوانین لباس پوشیدن,آشنایی با قوانین لباس پوشیدن

بیشتر از ۲ دکمه از یقه بلوزتان را باز نگذارید

 

 گوشواره، دستبند و گردنبند ست استفاده کنید. بیشتر از ۲ قطعه جواهرات، زیبایی چندانی به ظاهر شما نمی دهد.

 

مهارت های لباس پوشیدن, رعایت قوانینی برای لباس پوشیدن

بیشتر از ۲ قطعه جواهرات، زیبایی چندانی به ظاهر شما نمی دهد

 

 سر کراوات باید روی کمربند بیفتد.

 

قوانینی برای لباس پوشیدن,آشنایی با مهارت های لباس پوشیدن

سر کراوات باید روی کمربند بیفتد

 

 لباس یا باید کوتاه باشد یا یقه باز. هر دو با هم هیچ زیبایی ندارد.

 اگر کت نمی پوشید نیازی به بستن کراوات ندارید.

 

قوانین شیک پوشی, شناخت قوانین پوشیدن لباس

اگر کت نمی پوشید نیازی به بستن کراوات ندارید

 

 اگر لباس را زیر شلوار می پوشید بستن کمربند الزامی است.

 

 

آشنایی با قوانین لباس پوشیدن,نحوه لباس پوشیدن

اگر لباس را زیر شلوار می پوشید بستن کمربند الزامی است

 

 با شلوار جین لباس نیم تنه نپوشید.

 

مهارت های شیک پوشی,مهارت های لباس پوشیدن

لباس نیم تنه را با شلوار جین نپوشید

 

 

 کمربند باید هم رنگ کفش تان باشد.

 

رعایت قوانینی برای لباس پوشیدن,قوانینی برای لباس پوشیدن

لباس نیم تنه را با شلوار جین نپوشید

 

 تمام اتیکت های روی لباس را جدا کنید.

تفاوت های کرم پودر و کانسیلر چیست؟

نازنین بازدید : 16 شنبه 08 شهريور 1399 نظرات (0)کانسیلر

کرم پودر برای یکسان کردن رنگ پوست استفاده می شود‎

 

کانسیلر چیست؟

کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما می‌توانید آنها را قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید کانسیلرها برای پوشاندن تیرگی های پوست و رفع ایرادات پوستی ساخته شده و بدون غیر طبیعی شدن آرایش، زیبایی صورت را چندین برابر میکند.

 

البته بعضی‌ها می‌گویند بهتر است بعد از کرم‌پودر زدن استفاده شود. این کانسیلرها به‌ صورت‌های مختلفی وجود دارند؛ یکی به‌صورت Stick یا ماتیکی که استفاده از آن راحت‌تر است، حالت دیگر کرم‌مانند نیمه‌جامد و در نهایت کانسیلرهای مایع کانسیلر معمولا باید یک درجه از رنگ کرم‌پودر استفاده شده روشن‌تر باشد.

 

اگر خیلی روشن‌تر از کرم‌پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را بیشتر نشان خواهد داد . کانسیلر وظیفه تصحیح کننده دارد و روی کل صورت زده نمی شود.

 

کرم پودر چیست؟
کرم پودر یکی از اصلی ترین مواد آرایشی است که شاید بدون آن آرایش چندان معنایی نداشته باشد؛ کرم پودرها برای یکسان کردن رنگ پوست و پوشش دادن ناهمسانی های آن استفاده می شود. کرم پودر ها انواع مختلف دارند، می توانند مایع، جامد ، موس یا پودر باشند. کرم پودر روی کل صورت اعمال می شود تا رنگ پوست یکدست و یکسان گردد،

ترتیب استفاده کرم ها:
1-  ابتدا مرطوب کننده استفاده می شود
2-  سپس کرم پودر برای یکدست شدن سطح پوست
3- در نهایت کانسیلر روی لکه ها را می پوشاند و آرایش پوست را اصلاح می کند.

 انواع رنگ کانسیلرها:

کانسیلر زرد: این تن رنگ برای هر پوستی مناسب است. این کانسیلرها لکه‌های تیره را محو می‌کند. اگر می‌خواهید تیرگی اطراف چشم خود را بپوشانید از کانسیلر زرد استفاده کنید.

کانسیلر نارنجی: برای افراد سبزه این کانسیلر بسیار مناسب است. هنگام خرید آن را در اطراف دهان تست کنید.

کانسیلر سبز: این کانسیلر برای خنثی کردن تن قرمز پوست می‌باشد. اگر دارای لکه‌های قرمز مادر زادی هستید یا می‌خواهید جوش‌های خود را بپوشانید این کانسیلر مخصوص شماست.

کانسیلر بنفش: بله کانسیلر بنفش نیز وجود دارد. کسانی که پوست صورتشان مایل به زرد است می‌توانند از این محصول استفاده کنند. لکه‌های کبودی روی صورت کاملاً با این کانسیلر محو خواهد شد

منبع:

https://www.beytoote.com/attire/service-attire/powder6-concealer-cream.html

مصرف این مواد آرايشی در دوران بارداری ممنوع!

نازنین بازدید : 19 شنبه 08 شهريور 1399 نظرات (0)استفاده از رژ لب در بارداری

در دوران بارداری باید  هنگام استفاده از لوازم آرایشی ، احتیاط لازم را به عمل آوریم

 

همه ما می دانیم که در دوران بارداری باید از سیگار کشیدن خودداری کرد اما آیا در مورد استفاده از محصولات زیبایی در این دوران چیزی می دانیم؟

 

هر ماده ای که ما به پوست مان می زنیم می تواند وارد بدن شده و از طریق جریان خون به سمت جنین راه پیدا کند. به همین دلیل در دوران بارداری باید در مورد لوازم آرایشی که استفاده می کنیم، احتیاط لازم را به عمل آوریم.  

 

سفید کننده دندان 

پراکسید موجود در سفید کننده های دندان برای بزرگسالان ضرری ندارد اما این ماده در دوران بارداری می تواند به جنین آسیب برساند. بنابراین در دوران بارداری باید از سفیدکننده های دندان خودداری کرد.

 

به جای آن از خمیر دندان هایی که حاوی سفید کننده دندان هستند، استفاده کنید. علاوه بر آن به طور مرتب مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و به دندان پزشک تان مراجعه کنید.

 

اسپری مو و  لاک ناخن 

برخی از محصولات زیبایی مانند اسپری مو و  لاک ناخن حاوی فتالات هستند که طبق تحقیقات می توانند منجر به نقص های هنگام تولد نوزاد شوند. به همین دلیل بهتر است که از لاک های ناخن بدون فتالات استفاده کنید. به جای اسپری های مو نیز از موس یا ژل هایی مصرف کنید که خطری برای جنین ندارند.

 

کرم های ضد آفتاب 

تحقیقات بسیاری در مورد این که آیا برنزه شدن زن باردار برای جنین مضر است یا خیر انجام نشده اما پزشکان در این مورد توصیه هایی به زنان باردار کرده اند.

 

استفاده از کرم های ضد آفتاب در دوران بارداری ضروری است، از این رو که هورمون های بارداری پوست را حساس تر از قبل کرده و به تبع بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرد. 

 

بنابراین علاوه بر استفاده از کرم های ضد آفتاب، زمان کمتری را زیر نور مستقیم آفتاب باشید، به خصوص در ساعات 10 صبح تا 12 ظهر و از کلاه های آفتابی برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به صورت تان نیز استفاده کنید. 

 

کرم های ضد آفتاب حاوی زینک اکسید و تیتانیوم دی اکسید می توانند جایگزین مناسبی در دوران بارداری تان باشند، از این رو که مواد آن روی پوست تان می نشیند و مانع از جذب اشعه های UV به بدن تان می شوند.

 

کرم های ضد جوش 

 

به دلیل تغییرات هورمونی، ممکن است جوش و آکنه های بیشتری را در دوران بارداری روی پوست تان تجربه کنید اما حواس تان باشد که برای از بین بردن آنها مجاز به استفاده هر دارویی نیستید. به عنوان مثال ایزوترتینوین، ترتینوئین و تتراسایکلین برای خانم باردار مضر است و حتی ممکن است منجر به نقص های هنگام تولد نوزاد شود. 

 

به جای آنها از داروهای موضعی حاوی اسید آسازیک، اریترومایسین یا کلیندامایسین استفاده کنید. اسید گلیکولیک نیز آسیبی به جنین وارد نخواهد کرد.

 

برای از بین بردن زودتر آکنه ها می توانید روزی دو بار پوست صورت تان را با آب گرم و صابون بشویید اما حواس تان باشد که پوست تان را محکم نمالید زیرا موجب خراش شده و زخم هایتان را بدتر می کند.

 

رنگ مو 

اگرچه تحقیقات گسترده ای در این زمینه که آیا رنگ مو برای جنین ضرر دارد یا خیر، صورت نگرفته اما پزشکان توصیه می کنند که از رنگ کردن موها در این دوران بپرهیزید.


   منبع:

https://www.beytoote.com/attire/service-attire/during6-pregnancy-prohibited.html

لوازم آرایشی فاسد را با این نکته ها تشخیص دهید

نازنین بازدید : 20 شنبه 08 شهريور 1399 نظرات (0)لوازم آرایش‌

لوازم آرایش هم مثل مواد غذایی تاریخ انقضا دارند‎

 

باید بدانید که لوازم آرایش هم مثل مواد غذایی تاریخ انقضا دارند و مصرف آنها بعد از تاریخ معین شده عوارضی ایجاد می‌کند که گاه خطرناک‌تر از مواد غذایی است.

 

لازم است هرچند ماه یک بار سراغ لوازم آرایشی‌تان هم بروید و کهنه‌ها را دور بیندازید؛ یادتان باشد زیبایی تاریخ ندارد ولی محصولاتی که به سلامت و زیبایی شما کمک می‌کنند تاریخ مصرف دارند.

  

تاریخ مصرف لوازم آرایش را فراموش نکنید

لوازم آرایشی ،عطرها و کرم های پوستی که تاریخ مصرف‌شان سپری شده باشد و همچنان استفاده شوند،احتمال بروز التهاب و عفونت را در شما افزایش می‌دهند. محققان علت بروز این مشکل را وجود هوا و باکتری در این محصولات می‌دانند. لوازم آرایشی که استفاده چند منظوره دارند مثل فرچه‌هایی که رژلب یا سایه را روی پوست پخش می‌کنند، می‌توانند اثرات این پدیده را تشدید کنند چون میکروب‌ها را بین پوست لب و چشم‌ها منتقل و ایجاد آلرژی و حساسیت را تشدید می‌کنند. جالب است بدانید ۶۰ درصد بانوانی که دچار آلرژی و حساسیت شده بودند لوازم آرایشی خود را به دوستان‌شان قرض داده بودند.

  

کرم‌پودر تاریخ گذشته ، عامل جوش و آکنه

اگر در کرم‌ پودرتان را هنوز باز نکرده‌اید،می‌توانید تا 2 سال آن را نگه دارید اما بعد از باز کردن، باید نهایتا بین 6 تا 12 ماه از آن استفاده کنید، چرا که بعد از این تاریخ دیگر قابل استفاده نخواهد بود. همچنین یادتان باشد کرم‌ پودرهای خود را دور از فضاهای مرطوب ( مثل حمام )، گرم و پر نور نگهداری کنید چون این محیط‌ها رشد باکتری‌‌ها را بیشتر می‌کنند و باعث می‌شوند کرم‌پودر و به طور کلی تمام لوازم آرایشی شما سریع‌تر فاسد شوند. 

 

از نشانه‌های انقضا تغییر بو یا رنگ کرم‌پودر است، در این حالت ممکن است مصرف کرم‌پودر باعث ایجاد حساسیت و آکنه و جوش شود. یادتان نرود وقتی رنگ کرم شما کمی تغییر کند نشان می‌دهد که فاسد شده‌ و دیگر قابل استفاده نیست.

  

فاسد شدن سایه چشم

اگر چشمانی حساس دارید یا به سلامت چشم‌های‌تان اهمیت فراوانی می‌دهید و نمی‌خواهید قرمز شوند یا به خارش بیفتند هر 3 ماه یکبار سایه چشم‌تان را عوض کنید هرچند سایه‌ها تقریبا فرمولی شبیه باقی پودر‌ها مثل پنکیک و رژگونه دارند ولی از آنجا که با حساس‌ترین قسمت بدن سروکار دارند بنابراین انتقال باکتری‌ها به آنها و بعد سرایت‌شان به چشم می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

 

در مورد سایه‌های چشم‌ غیر پودری و کرمی باید دقت بیشتری داشته باشید چون باکتری‌ها بسیار سریع‌تر در آنها رشد می‌کنند، اگر با انگشت سایه می‌زنید قبلش کاملا دست‌های‌تان را بشویید. علاوه بر این هر تغییر رنگ یا بو می‌تواند نشانه خراب‌شدن سایه باشد.

  

خطرناک‌تر از همه؛ ریمل

ریمل خطرناک‌ترین لوازم آرایشی است که باید زود به زود دور انداخته شود. این لوازم آرایشی محل اسکان انواع باکتری است که در محیط گرم و تاریک درون آن، جا خوش کرده‌اند و با هر بار استفاده می‌توانند به چشم‌ها انتقال یابند. از عوارض آن، عفونت‌های چشمی و در موارد شدیدتر، نابینایی است.

منبع:

https://www.beytoote.com/attire/service-attire/cosmetics6-these-tips.html

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 130
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 56
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 69
 • بازدید ماه : 123
 • بازدید سال : 2,206
 • بازدید کلی : 2,811